2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende ramazan da transfer olucam sakın öule düşünme sağlıkla ilgili bu sonuçta vakit kaybetme

O zaman sen başla ,aile hekimine rica et yazarsa reçeteli daha kolay yazmasa bile 2022 fiyatına baktım 31 en yuksek fiyatı al dua edeceksin bana iştahın nasıl açılacak gör bak

O zaman sen başla ,aile hekimine rica et yazarsa reçeteli daha kolay yazmasa bile 2022 fiyatına baktım 31 en yuksek fiyatı al dua edeceksin bana iştahın nasıl açılacak gör bak
Aile hekimleri grevde imiş cuma gününe kadar folik asitim bitti onu da yarın para ile alıcam mecbur pazartesi ye kadar çok Zaman geçiyor bakayım yarın ona ben iştahım artınca kilo alıyorum Zaten ama benim herşeyim iştanıma vuruyor hemen kapanıyor

Bence tedavini erteleme!Eğer doktorlar ramazanda uygun görüyorlar ise hiç tedavini öteleme, orucunu sonraki yıllarda tutarsın

Bende ramazan da transfer olucam sakın öule düşünme sağlıkla ilgili bu sonuçta vakit kaybetme
Sağolun arkadaşlar ertelemek yok kaldığı yerden devam Güzel sonuçlar alırız inşallah Ryamm

Ben ramazandan sonra olucam 2. Transferimi canım bence çok acil değilse senin için bekle derim aklında kalmaz ramazan bayramdan sonra yaparsın bol dualı inşallah

Gözünüz Aydın kan testinde de zaten çıkar bellı inşallah hersey güzel ılerler

Ben varım canım.nisanın ilk haftası gibi olur heralde benim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…