2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar pozitif olup hala estrofem kullanan var mı? Günde kaç tane alıyorsunuz? Yaa bebek üzerinde bi sürü zararından bahsediliyor, nerden karşıma çıkıyor böyle şeyler
Ben kullanıyorum günde 2 tane gerçekten mi ya pozitif olunca neden bıraktırmıyorlar bir de geç verdi zaten randevuyu ben bakmadım yan etkilerine

Ben kullanıyorum günde 2 tane gerçekten mi ya pozitif olunca neden bıraktırmıyorlar bir de geç verdi zaten randevuyu ben bakmadım yan etkilerine
Yaa kız bebeklerde ilerde rahim kanseri erkek bebeklerde hormonal değişimler bilmem ne yazıyor. Ama sanırım çoğu doktor kalp atışında bıraktırıyormuş, bazısı da 12. haftaya kadar kullandırıyormuş. Hamilelikte X kategorisinde bir ilaç diyor

Gebe arkadaşlar güneş kremi ve nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz?
Şuan hala evdekileri kullanıyorum. Güneş kremim ve temizleyici la roche, nemlendirircim nuxe. Hepsi dermokozmetik ama bilemiyorum gebeliğe özgü mü bişey almak lazım. Solante pregna var güneş kremi o da bembeyaz hayalet gibi yapıyor

Hanımlar endokrine randevu aldım hangi tahlilleri baktırmam gerekiyor bilginiz var mı?
Tsh baktır mutlaka.benim hamileyken troid hastası olduğum ortaya çıktı.tsh 2 üzerindeyse mutlaka ilaç başlıyorlar.hemen gebe kalmayı engelliyor kaldıysan da düşük oluyor

Merhaba kızlar, şuraya test gününe bir gün kala dayanamamış biri olarak gelmiş bulunmaktayım. 11.günümdü bugün idrarda görünce kanımı da verdim çılgınca heyecanlı sonucu bekliyorum. Umarım bu sefer sağlıkla kavuşuruz

Eklentiler

• 1647422696895545442829909911905.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 66
Tsh baktır mutlaka.benim hamileyken troid hastası olduğum ortaya çıktı.tsh 2 üzerindeyse mutlaka ilaç başlıyorlar.hemen gebe kalmayı engelliyor kaldıysan da düşük oluyor
Onlara bi kaç kere baktırdım.. Onlarda sıkıntı yok. Huşimato da yok.. Tiroid sıkıntısız.. Ama başka hormon var mıdır acaba

Benim daha transferim olmadı ama kremlerim bitmek üzere hazır bitmişken gebeliğe uygun olanları alayım dedim. İçinde fazla kimyasal barındırmayan.

Alerji ilacı.. Uyku yapabilir..
Aman evdeyim sürekli zwten uyunca vakit geçer birazda işte zaten en fazla 2 hafta kullanıcam transfer yaklaşınca bırakıcam bana 3 kilo aldırsa bile kafi 2 hafta içinde gerisi kendiliğinden gelir zaten

Aman evdeyim sürekli zwten uyunca vakit geçer birazda işte zaten en fazla 2 hafta kullanıcam transfer yaklaşınca bırakıcam bana 3 kilo aldırsa bile kafi 2 hafta içinde gerisi kendiliğinden gelir zaten
Yanında omega-3 te iç o zaman.. Ama ben öyle dediğin gibi bir iştah açacağını düşünmüyorum..
Sen bizi bilgilendir o zaman

Harika çok net şekilde burdayım diyor Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…