2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

onu bilmiyorum canım ama benim transferden bu yana dudaklarım kuruyor ve çatlıyor çok fazla böyle birşey yaşayan oldu mu? Bana çok saçma geliyor ama sorayım dedim
merak ettim hamile olanlar yada pozitif görenler cevap versin bakalım instagram da denk geldim. o da şeydenmiş mide bulantısı olan da o su artıyormuş mide bulantısını önlüyormuş falan filan

Kızlar benim doğum teminatlı özel sigortam var. Sizce histereskopiyi özelde yaptırsam karşılar mı?

merak ettim hamile olanlar yada pozitif görenler cevap versin bakalım instagram da denk geldim. o da şeydenmiş mide bulantısı olan da o su artıyormuş mide bulantısını önlüyormuş falan filan
Benim oluyor aşırı mide bulantım da var özellikle midem bulanınca tükürük salgım artıyo gibi ama ardından kusacağımı anlıyorum o şekil engellemiyor ki

Dünyanın en saçma sorusunu soruyorum lütfen bana Allah akıl fikir versin vb şeyler söyler misiniz ? Dün normalde 6+3 haftaydı ama ultrasonda bebekler ikisi de 6+0 çıktı ama kalplerini dinledik az da olsa şimdi bazı yerlerde zararlı vs okuyorum bu kadar erken dinlenmesi acaba bebeklerin kalbi durmuş olabilir mi bu yüzden kendi kendimi yedim

sen delisin allah san akıl fikir versin ne diyim ya hahahahaha kız kendi kendine niye strese sürüklüyorsun aaaa aaa..artık sakin olun yahuu..yeme kendini falan tadını çıkart

32 olacağım:) benim sanırım uzun süre evlilik ve 2 gebelik kaybından dolayı koydular..zaten olmadı da:)
Benim sebepsiz infertilite iki tarafta da bir sıkıntı yok ama çift koydular isteğe bağlı bize sordular hatta iki
Kaliteli koy desek koyacaktı,biz bi kaliteli bi orta koydurduk yani tamamen kuruma göre değişiyor bu arada ilk deneme bizim de

Hamişler size bir sorum olacak bugün bir belirti duydum doğru mu? Hamiş olunca ağızda ki tükürük salgısında ekstra artış oluyormuş olan var mı?
Ahahha bende olmadı ama şöyle bişey var tatlı bişey yedikten sonra ağzımda ekşimsi değik bir tat oluyo başklarında var mı bilemem ama benim bir kaç arkadaşımda olmuş

oh rahatladın mı artık
Çoookkk hiçbir şey okumuyorum artık araştırmıyorum gerçekten cahillik mutluluk çok kafa karışıyor hani hemşire diyor ki o değerle dış gebelik olmaz ben burda birinin 8 bin olmuş ama dış gebelik olmuş diye kendimde belirti arıyorum herkes iyi niyetle anlatıyor tabi ona sözüm yok ama saçmasapan triplere giriyorum olumlu olan şeylere yönelmek daha mantıklı hele ki benim gibi biraz detaycı yapınız varsa ya bi de ben de senin gibi hep ilkte olmayacak diyordum nedense o yüzden bi tane embriyom kalınca çok üzülmüştüm hala inanamıyorum

Ahahha bende olmadı ama şöyle bişey var tatlı bişey yedikten sonra ağzımda ekşimsi değik bir tat oluyo başklarında var mı bilemem ama benim bir kaç arkadaşımda olmuş
haydi bakalım bu da farklı bir şey bak

maşallah maşallah canım inan dış gebelik öyle bir şey değil.. bende yaşadım ilk değerim 174 mü neydi doktor direk az ama bakalım demişti mesela 2 gün sonra 2 katı artmadı ve direk anladılar bi aksilik olduğunu bende ağrı vs olmadı başta tam 1 haftası dolunca kahve lekelenme başladı önce sonra baktık değer artıyor ama çok düzensiz yani ben 1000 lere gelmesi 2 haftaı geçti zaten çıkmayınca da direk iğne ile sonlandırıldı. bende mesela aşırı bir omuz ağrısı oldu kimisi iç kanama geçiriyor. rabbim bir daha yaşatmasın yaşadığım en kötü tecrübeydi.. senin bebeğin gayet sağlıklı ve yerinde artık inan şuna yani:) kesinlikle bak ben çok okudum dış gebelik geçirmeden önce karşıma çıktı nasıl vs diye hatta bir fenomen var merve ipek öztürk o anlatmıştı onun hikayesi beni baya etkiledi ve sonra yaşadım bu durumu..kimyasal nasıl olur dedim onu da yaşadım o yüzden şimdi hiç yorum yapmıyorum sadece pozitif olmaya çalışıyorum..tüp bebek ilk deneme kafama çok takmıyorum ilkinde olmamasını nasip tutmadı ama bu uzarsa o zaman araştırırım.. nasip işte kiminin ilkte kiminin 5 te oluyor rabbim çok aratmasın bizleri de inşallah.

Hiç bi zararı olmaz zaten herhangi bi zararı olmasın diye kalp atışı dinlemeyi çok kısa tutuyor doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…