2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin canım inşallah işte o şekilde yavaş da olsa artanlar falan olunca değişik hikayeler görünce insan omuz sırt ağrısı bile hissediyor olmamasından ziyade onun eziyeti kanama sorunu falan beni çok korkuttu şükür artık gerisi nasip kısmet normal gebeliklerde de sorunlar olabiliyor bilemiyoruz ki şu 1.trimester denen dönemi atlatsak bir tık rahatlarız sanki

Neden zararlıymış? İlk defa duydum dinlediğimizi anlıyorlar mı ki? Ne zararı oluyormuş? Benim doktorum 5.haftada baya duymaya çalıştı bakmazdı o zaman heralde ya

sebepsiz infertilite de nasıl aşılama oldunuz?
ben zamanında dr a ağlamıştım yalvardım yapın diye. paranı çöpe atmak istiyorsun olsaydı zaten olurdu demişti

Hamişler size bir sorum olacak bugün bir belirti duydum doğru mu? Hamiş olunca ağızda ki tükürük salgısında ekstra artış oluyormuş olan var mı?
Evet canım görümcemin en büyük şikayeti oydu bi arkadaşımda daha oluyodu

Kızlar kasıklarımda hareketlilik var ara sıra belim ağrıyo dün sol bacağıma bir ağrı girdi şu cumartesi gelsede bi rahatlasam

Ya canım onu varlığını bildiğin an başlıyor tedirginlik vs haklısın ama şükür bir sorun sıkıntınn yok her şey güzelce ilerleyecek Allah’ın izniyle

Aaaaa ikiz bunlar baya kocaman sanki benimki nokta gibiydi, bu verdikleri çıktının üstünde ölçü ve hafta yazıyor bendekinde sizde de vardır belki

sebepsiz infertilite de nasıl aşılama oldunuz?
ben zamanında dr a ağlamıştım yalvardım yapın diye. paranı çöpe atmak istiyorsun olsaydı zaten olurdu demişti
Aşılamayla doğal arasında pek bi fark yokmuş galiba. Bana da doktorum eğer istersen ben tüp bebek yapma taraftarıyım dedi

Benim de 6+0 da 5+2 çıktı olabiliyormuş bana da garip gelmişti, kalbin dinlenmesi neden zararlı olsun anlamadım ama vajinal ultrason zararlı diye düşünüyorsanız doktorum ısrarla zararlı olmadığını söyledi bence doktorunuza güvenin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…