2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

canım ben ona asla inanmıyorum yani tabi ki laboratuvar fark eder ama doktor vs bilmiyorum yani..sonuçta senden alınan ve eşinden alınan belli kalite de doktor ekstra bir şey yapmıyor sadece tedavi de farklı bir şey uygulayabilir belki..çok çok çok şey var :))

İşte onu dıyorum hadı tası embriyoları ee bozulursa çöp ya kımseyı dınlenmek ıstemıyorum 2 olmaZsa zaten ara verırım suanda kımseyı düşünemem wala

İşte onu dıyorum hadı tası embriyoları ee bozulursa çöp ya kımseyı dınlenmek ıstemıyorum 2 olmaZsa zaten ara verırım suanda kımseyı düşünemem wala
bende öyle düşünüyorum canım 2. de olmazsa biraz ara veririm zaten var dondurulmuş onları da denerim 4 kere hakkım var daha da olmazsa denemem yeter

Aile apartmaninda olup da bu süreçte haberleri olmaması harika ☺ çok başarılısınız.
Meryem suresini biliyorum, tedaviden önce doğal yolla olsun diye okumuş ve benim okuyamadıgim zamanlarda anneme devretmistim. O zamanlarda manevi destek oldu. Simdi ara ara açıp dinliyorum. Dualarımda Hz. Meryem i anarak sağlıklı çocuk diliyorum.

Aynen öyle canım benimde 4 kere deneme hakkım var 2 şer koyacak hep artık nasip kısmet inşallah bu 2. de ikimizinde 2 si de tutar çifter çifter gelir:))
Sizin yaşınız kaç acaba iki embriyo koymak yasak dediler bana çogul gebeliği önlemek için

Kizlar rapor nasil aliyoruz bilgi verirmisiniz
Şehrinizde bulunan üniversite araştırma hastanesinden alabilirsiniz belli şartları var 2 kez aşılama olmuş olman gerekiyor rapor için ama erkek infertilitesi varsa direk tüp Bebek raporuda çıkabilir aşılama olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…