2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sizin yaşınız kaç acaba iki embriyo koymak yasak dediler bana çogul gebeliği önlemek için
Ben de 30 yaşında iken özel hastanede ilk ve ikinci denemede 2 adet koydurdum. Yasal değil diye biliyorum ben de. Ancak hastane sorun etmedi istiyorum deyince zorluk çıkmadı. Bahceci bir adet koyacaktı, diğer hastaneden rapor getirirseniz iki koyarız dediler. Raporla iki tane koydurduk yine.

Bı zamana kadarki en mantıklı açıklamayı dinledim sanırım çok teşekkür ederim paylaşımınız için. Dinlemek isteyenler son 7.dk gibi başlıyor kanama sorusu kızlar
Benim doktorum Cem bey, haber verdim zaten. Normal olduğunu söyledi, onlar biliyorlar endişe etmeyin dediler ama tabi insanın başına gelince sakın karşılamak zor oluyor

sen delisin allah san akıl fikir versin ne diyim ya hahahahaha kız kendi kendine niye strese sürüklüyorsun aaaa aaa..artık sakin olun yahuu..yeme kendini falan tadını çıkart
Teşekkürler öyle yapmaya çalışcam eşime doktoru arattım bir şey olmaz inşallah olmaz

Kızlar benim doğum teminatlı özel sigortam var. Sizce histereskopiyi özelde yaptırsam karşılar mı?
Canım poliçenin içeriğine bağlı ,bazı poliçelerde fiyata göre değişiyor.Hangi sigortayı kullanıyorsan uygulamadan kontrol edebilirsin sözleşme içeriğini,eğer o şekilde bilgiye ulaşamazsan yaptırmak istediğin hastane ile ya da sigorta şirketiniz ile görüş derim.Bence doğum teminatı varsa kesin karşılıyordur.

Son düzenleme:
Kızlar hiç aşılama yaptırdınız mı? Yoksa direk tüp bebek mi?
3 kere oldu 2 si devlette 3. Üde tüp bebek iptal olunca opu zamanı geçen ay oldu maalesef 3 üde olumsuz vallahi devletten rapor almaya ihtiyacı yoksa aşılamayı kimseye önermiyorum yaptıranlardan Tutan o kadar az ki

Canım endişelenme Allah'ın izni ile birşey olmamıştır bebişlerine ,USG bir kaç güne de dakın takılmayın.6+3 gösteren USG ve 6+0 USG cihaz farklılıkları olabiliyor.O kadar sapma ve yanılma payı olması da normal,sen tadını çıkar gebeliğininAllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Çok teşekkürler artık başka şeylerde meşgul olmanın zamanı geldi sanırım inşallah bir şey olmaz gün farkına hiç takılmadım sadece çok küçük oldukları için keşke dinlemeseydik diye pişman oldum alsında söyleyecektim doktora da ama basiretim bağlandı yine bir şey diyemedim

3 kere oldu 2 si devlette 3. Üde tüp bebek iptal olunca opu zamanı geçen ay oldu maalesef 3 üde olumsuz vallahi devletten rapor almaya ihtiyacı yoksa aşılamayı kimseye önermiyorum yaptıranlardan Tutan o kadar az ki
İlkinde tutar da inşallah niye bu kadar beklemişiz keşke en başta yaptırsaydık tüp bebek deriz

İlkinde tutar da inşallah niye bu kadar beklemişiz keşke en başta yaptırsaydık tüp bebek deriz
Doktorlar ne derse onu yapıyoruz işte ama ben kendime de çok ara verdim 8 ay bi ara verdim kendi kendime denedim aşılamalardan sonra da 8 ay ara verdim geçen aydan tekrar başladık bugünde buradayız işte sebepsiz infertilite olunca fakirin ekmeği umuttur diyerek belki kendiliğinden olur diye ara verdim hep ama olmuyor anam ne yapayım

Yarın kontrolüm var ve ben çok heyecanlıyım. Transfer için gün verir mi acaba doktor yoksa erken mi daha acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…