2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

benim 7. gün bugun. aslında aldıgım haplarda var onları yazmadım estroferm(3).folikasit. dvitamin iğneler dışında bunlarda var. sizin kaçıncı denemeniz kaç embriyo konuldu peki

İnşallah onca içtiğim ilaçlara değer eşim dalga geçiyor 80 yaşındaki dedem bile bu kadar ilaç kullanmıyor kimsenin yanında içme intihar ediyorsun sanar diye benle kafa buluyor

İnşallah onca içtiğim ilaçlara değer eşim dalga geçiyor 80 yaşındaki dedem bile bu kadar ilaç kullanmıyor kimsenin yanında içme intihar ediyorsun sanar diye benle kafa buluyor
inşallah rabbim emeklerimizin karşılığını verir.. hahahah sende her şey sana çocuk verebilmek için sende anca yat deseydin bu erkeklerin rahatlığı bazen batıyor bana her şeyi biz çekiyoruz

unutmam unutur muyum hiç arka arkaya yaşadık..aaaa tamam haber ver bana da mutlaka bakalım ne dicek merak ettim
Hıc sorma burada olmasa vala kafamı boşaltıyorum resmen yazılanları okudukça ders çıkartıyorum kendıme bakalım ne dıcek dosyam verıldı elıne cuma gorcez bakalım sen ne saman gıdıcen

inşallah rabbim emeklerimizin karşılığını verir.. hahahah sende her şey sana çocuk verebilmek için sende anca yat deseydin bu erkeklerin rahatlığı bazen batıyor bana her şeyi biz çekiyoruz
Heya hiç sorma onlarin bı opu günü işi var diğer herşey bize onca ilacı hormonu acısı utanması kadın olmak çok zor bee

Ben bir sürü ilaç kullanıyorum günlük 3 tane progestan fitil olarak 4 tane estoferm 2 ayrı takviye 2 tane duphaston şuan yarima düşürdük prednol corasprin
Sizin rahim kalınlığı ölçüsü nasıldı. Neye göre ilaç veriyorlar onu merak ettim açıkçası benim doktor rahim icin günde 4 tane progestan 3 tane estrofem verdide yetersiz mi acaba die düşündüm

benim 7. gün bugun. aslında aldıgım haplarda var onları yazmadım estroferm(3).folikasit. dvitamin iğneler dışında bunlarda var. sizin kaçıncı denemeniz kaç embriyo konuldu peki
bende çok az ilaç vardı belki bu aşamada artar birde olmadı ya.benim ilk denememdi 2 embriyo koyulmuştu 8. günde önce lekelenme sonra kanama başladı ama iğnelere devam ettim kan verdim çıkmadı tabi ki.. nasip değilmiş dedik bakalım diğer adetimi bekliyorum 8 tane daha bekleyen embriyom var allahın izni ile onlardan biri olur diye umut ediyorum.

Hıc sorma burada olmasa vala kafamı boşaltıyorum resmen yazılanları okudukça ders çıkartıyorum kendıme bakalım ne dıcek dosyam verıldı elıne cuma gorcez bakalım sen ne saman gıdıcen
aynen öyle insan dağıtıyor kafasını.. bana adetinle gel dedi ne zaman adet olursam o zaman gideceğim görüşelim konuşalım falan demedi benimde zaten gitmeye halim yoktu o zaman gidince konuşurum dedim.

Allah ım biran önce inşallah kucagınızı doldursun bu emeklerimizin karşılıgı inşallah bu dünyada bebişle alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…