2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Insallah kimyasala donmeyecek Aygul.
Tutundu sonucta,orada.
Insallah dr un verdigi ilaclar ise yarayacak.
Ismen dua edecegim senin icin.
Carsamba birlikte guzel haberler verecegiz

Kalp atımının çizgilerini hareketliğini gördükde Ses de çıkmadı 2 güne çikar dedi. Bir kişi daha duymuştu sanki hatırlamıyorum ama kim olduğunu
Ben görmüştüm keselerimin birinde canım. Ve şimdi tekrar kanamam başladı. Çok üzgünüm kızlar bu şekilde çok zormuş. Hiç böyle hayal etmemiştim, hamile olunca her şey rüya gibi olacak sanmıştım. Resmen korku içinde geçiyor bu kadar zor mu olmalıydı. Zaten hepimiz ayrı ayrı zorluklarla ulaşıyoruz bu seviyeye ve daha zoru başlıyor resmen. Dua edin lütfen son bulsun kanamalarım hayırlısıyla.

Hayırlı olsun canım inşallah Çarşamba günü katlanmaya birlikte görürüz bende test verdim bugün elhamdulillah değerim 268 çıktı bende senin gibi 3 defa negatif gördüm Rabbime şükürler olsun bu defa pozitif devamı da gelir inşallah

İnşallah kanamam durur. Sen stres yapma kendine pozitif güzel şeyler düşün Allah ın izniyle hiçbirşey olmayacak bebişlerine

Fitilde yoktu peçeteyle sildiğimde geldi ama varla yok aradıydı fitil atarken mi zedeledim diye düşündüm sürekli bakıyorum yok bir şey şükür hemşire de fitili bi sabah at akşam iki taneyi iç dedi artık çok zorlanıyorum aşağıdan

İki taraf da bilmiyor süreci bizde. Hala pozitifi de şuan ikimizden başka bilen yok Söylemek için henüz erken ilk 3 aydan sonra söylrmeyi düşünüyoruz. Ya da bayramda
Ben bayramda söyleyelim dedim eşime güvenmiyorum ama tüp bebeği soruyorlar ne zaman başlayacaksınız diye bizimki de yakında iyi haberler duyacaksınız falan demiş çok sinir oldum bakalım umarım fazlasını dememiş sürekli soruyorlar diyordu destek olacağımız bir şey var mı falan diye benim ailem uzakta onun ailesi yakınımızda oturuyor ama devam ederse bayramda söylemeyi planlıyorum

Yok tatlım rahimde de problem yok, donmuş embriyo da yok. Olsun canım moralimizi bozmuyoruz. Bunda da vardır bir hayr.
Canim elbette vardır bir hayır. 5 kez doğal yollarla kimyasal yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Ama umarım doktorunun yaptığı tedavi olumlu sonuclanir diye dilemekten vazgecmiyoruz.
Sen daha önce doğal yollarla düşükler yaşamıştım değil mi ? Kimyasal mıydı dusuklerin ?

Canım hangi doktor Cem bey nasıl bilginiz var mı
Ben bahçeci umut Sabri beyle görüşmüştüm ön görüşme çok iyiydi ilgisi alakası ,yazın bir şey sormam gerekti geri dönüşü vs çok pozitif bir doktor ona gitmedim sonrasında ama gitmeden bile ne zaman kafana bir şey takılırsa sorarsın diye numarasını falan vermişti profesör o da zaten bütün yerlerde birlikteler Cem beyle de konferans,ameliyat vs yani benim Farklı gelişmese durumlar ona giderdim

İlk sonucun mu böyle yoksa düşüş mü var canım ilkse eğer belki yükselir böyle değerlerde katlayarak güzel yükselen gebelikler gördüm bazen geç döllenme olabiliyormuş

Ondan değil hala bir his yok bugün transferimin 21.günü

Bende hep aynı şeyi düşünüyorum. Acaba pozitif olunca kaçıncı ayda artık kendimizi ve bebeğimizi güvende hissedip hamileliğin tadını çıkaracağız . Bunada şükür diyelim tutunsunlarda bebekler varsın kaygilarimiz hep olsun sende dualarimdasin artık canım rabbim sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…