2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar selamlar,
Haftanin ilk guzel haberini ben vereyim🥰
Cok sukur testim sonuclandi;25.3 degerim.
Carsamba gunu artisi takip edecegiz,insallah sorunsuz devam eder.
Bu 3.transferimdi ve hic pozitif gormemistim.
O yuzden duygular karmakarisik.
@ayguldiyebiri senin de test gunun bugundu.
Insallah guzel haberlerini duyacagiz🌹
Biraz kafami toparlayinca,sureci yazarim size.
Ama doktorumu herkese oneriyorum;
Ercan Bastu,Nesta Clinic.
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm
Hayırlı olsun canım güzel güzel artar inşallah 😊🧿🤰

Merhabalar ya aynı durum bende de var 2 aydır sorun yoktu 3. Kutum bitti 5 gün oldu hala hastalanamadım siz oldunuz mu? Yada neden olurmuş öğrenebildiniz mi
Bende olmadım. regli 6 gün geçti bugün 7.gün içindeyim hala olmadım. 3 gün önce test yaptım negatifti 3 gündür testte yapmadım. Tek belirti göğüslerim halen şiş regli olmadan önceki şişlik gibi inmedi şişlikler. Hemşirem ile konuştum ekstra birşey demedi. 8. Gün divina tablete yeniďen başladım diğer reglide gelin bakalım dedi ama ya yine olmazsam regli diye düşünmüyor değilim. Sizde durumlar ne halen olmadınız mi mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın

Kızlar bugün ultrason kontrolüm vardi tek kese göründü içinde bebekte vardı kalp hareketinide gördü doktor ama sesini duymadık çok küçük yeni oluşuyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı 6+1 ölçtü transfere tarihine göre 6+3 oluyordu hemen hemen aynı gidiyor

Elifk61 Elifk61 nasıl geçiyor günlerin ☺️
Canım geçmiyor valla 😂😂 dün Allahtan eşim evdeydi o olunca vakit cabuk geciyo bugünde dısarı cıkıcam o yüzden mutluyum 😂😂
Cumartesi akşamı test vericem eşime dedim eğer sonuc negatif cıkarsa hemen izmit tarafına kaçalım cünkü eve gelip kimsenin tesellilerini dinlemek istemiyorum 😂😂

Günaydın kızlarrr inşallah hepiniz için güzel bir gün olur ben yine güne güzel haberlerle başladım yumoşlarım güzelce bölünmüş ama 1 tanesi daha bölünmemiş bazıları geç döllene biliyormuş 4 tanemiz bölündü şükür yine de ay her Sabah aranmak çok iyi hissettiriyor ya 🤭🤭
Hayırlı olsun canım 5 i görecek hepsi inşallah 🤲

Ya sağlıkla duyalım da görüşümde varsın geç olsun🤲 beklemek en zor kısmı ☺️
Tabii canım önemli olan sağlıkla ilerlemesi de işte biz korkudan sabırsızız🙈
Kizlar selamlar,
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm
Maşallah canım, hayırlı olsun inşallah kat kat güzel şekilde artsın değerin🤲
Kızlar bugün ultrason kontrolüm vardi tek kese göründü içinde bebekte vardı kalp hareketinide gördü doktor ama sesini duymadık çok küçük yeni oluşuyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı 6+1 ölçtü transfere tarihine göre 6+3 oluyordu hemen hemen aynı gidiyor
Ayyy maşallah yaa🧿 Çok heyecanlı anlar darısı bekleyen isteyen herkesin başına🤲

Benim ilk gebeliğimde adet olacakmışım gibi ağrım vardı hiç ihtimal vermiyordum o yüzden.kimyasal gebelikte de adet gibi ağrım olmuştu.yani adet ağrım var kesin adet olucam diye düşünmeyin hamile de olabilirsiniz.başka da hiçbir belirtim yoktu ne göğüs ağrısı ne bulantı hiçbişey yoktu

Tabii canım önemli olan sağlıkla ilerlemesi de işte biz korkudan sabırsızız🙈

Maşallah canım, hayırlı olsun inşallah kat kat güzel şekilde artsın değerin🤲

Ayyy maşallah yaa🧿 Çok heyecanlı anlar darısı bekleyen isteyen herkesin başına🤲
Cok ama cok tesekkur ederim🥰😍

Kizlar selamlar,
Hayırlı olsun sağlıkla kavuşursunuz inşallah bebeğinize 🤲🥰

Kizlar selamlar,
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏🥰 bu güzel haberleri alınca sabırsızlanıyorum zaman geçmek bilmiyor transfer sonrası napacam acaba 🙄

Bazı arkadaşlar listede yazmıyor herhalde. Bi de galiba çoğunluk 2. Transfer de mi pozitifi yakaladı korkmaya başladım 🥺

Canım geçmiyor valla 😂😂 dün Allahtan eşim evdeydi o olunca vakit cabuk geciyo bugünde dısarı cıkıcam o yüzden mutluyum 😂😂
Cumartesi akşamı test vericem eşime dedim eğer sonuc negatif cıkarsa hemen izmit tarafına kaçalım cünkü eve gelip kimsenin tesellilerini dinlemek istemiyorum 😂😂
Ohh gez valla 🙈
İnşallah pozitif çıkacak canım 🤲🏼

Bende olmadım. regli 6 gün geçti bugün 7.gün içindeyim hala olmadım. 3 gün önce test yaptım negatifti 3 gündür testte yapmadım. Tek belirti göğüslerim halen şiş regli olmadan önceki şişlik gibi inmedi şişlikler. Hemşirem ile konuştum ekstra birşey demedi. 8. Gün divina tablete yeniďen başladım diğer reglide gelin bakalım dedi ama ya yine olmazsam regli diye düşünmüyor değilim. Sizde durumlar ne halen olmadınız mi mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın
Çok teşekkürler dönüşünüz için bende de aynı birebir sizin gibi :) her süreci. Ben ilaçsız zaten çok zor hatta hiç adet olamıyorum bu ayda böyle olunca ilaçla bile olmadım diye biraz kafaya taktım ama demekki olabiliyor sizde kafanıza takmayın bu ay da içelim bakalım 😊 doktoruma sordum mevsim geçişi ruh hali vs böyle olabilir bazen dedi. Gönlümüzce olsun artık bebeği falan unuttum ben su sağlığıma kavuşmak ilk önceliğim oldu

Kizlar selamlar,
Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah 🤲🥰🥰

X