2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar Perşembe test günüm ama hiç bir şey hissetmiyorum. Ara ara göğsümün yan tarafı dokununca acıyodu, kasığıma sızı giriyodu vs hiç bir şey yok artık. Düşünmektem kafayı yiycem. Negatif mi acaba ondan mı bu hissizlik🥺
Bugün kaçıncı günün peki?

Kızlar Perşembe test günüm ama hiç bir şey hissetmiyorum. Ara ara göğsümün yan tarafı dokununca acıyodu, kasığıma sızı giriyodu vs hiç bir şey yok artık. Düşünmektem kafayı yiycem. Negatif mi acaba ondan mı bu hissizlik🥺
Benim de Perşembe çatlıcam artık, bu sabah elime aldım geri bıraktım testi korkudan😶

Kızlar ben şimdi sadece estrofem kullanıyorum çarşamba muayenem var doktorum başka ilaçlarda ekleyecem dedi. Ne ekleyecek acaba siz neler kullandınız transfer öncesi?

Kızlar ben şimdi sadece estrofem kullanıyorum çarşamba muayenem var doktorum başka ilaçlarda ekleyecem dedi. Ne ekleyecek acaba siz neler kullandınız transfer öncesi?
progestan fitil ya da iğne veya ikisi birlikte ekler kesin; diğer şeyler biraz opsiyonel gbi kan sulandırıcı vs gibi şeyler

transfer gününe 5 gün kala estrofem in dışında, progestan iğne , progeston fitil ve transfer günü başlayacagın kan sulandırıcı iğne veriyor yani benim ki böyleydi :)

transfer gününe 5 gün kala estrofem in dışında, progestan iğne , progeston fitil ve transfer günü başlayacagın kan sulandırıcı iğne veriyor yani benim ki böyleydi :)
Aaa o zaman çarşamba progestana başlarsam p. Tesi transfer olabilirim demi 🥰

Aynı gün randevumuz 😇sen bana yetiştin bak ben 21 Şubat transferiyim ua yalnız emin olmamakla birlikte hafif kahvemsi pembemsi bi akıntı geldi benden 😢 en hassas noktam inşallah yanılmışımdır 🤲 fitil beyaz şekilde gelmiş ona karışır değil mi gelse devamı anlarım
Aman aman lütfen çağırma onun stresi çok farklı
Tecrübeli olarak yorum yapayım 😁😁 fitilin fazlalığıyla gelmediyse hiç korkma
Benden afedersin fitilin fazlalığıyla böyle minik iki saç teli gibi sümüksü yapı geliyor

Ben de bahçecide tedavi görüyorum 2. Transferim ilkinde de pozitifti 6buçuk haftalık düşükle sonuçlandı embriyo sağlıksızmış büyük ihtimal. 2.sinin sonucunu henüz bilmiyorum fakat ben de memnun kaldım genel olarak, sadece bahçeci çok yoğun oluyor. Ama yine de ihmal edildiğimi düşünmüyorum ☺️ İmkan varsa ben de tavsiye ederim.
Canım hangi doktor Cem bey nasıl bilginiz var mı

Kızlar, sonucum çıktı. Büyük ihtimal kimyasala dönüyor.
Kaset testim pazar günü koyulaşacağı yerde silikleşiyordu. Şuanda da değerim 15 çıktı.
Ngs Li 5. Gün embriyosu. Vardır bunda da bir hayr. Çarşamba günü belli olacak herşey.
Yaa belki yükselir haa, inşallah çarşamba değerin çok iyi çıkar🤲🤲 Doktor ne yorum yaptı?

X