2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ağlamak veya ağlamamak benim elimde değil ki bir bakmışsın hop akıyor
Hayırlısıyla atlatalım da başka bir şey istemiyorum ben
İnşallah atlatırız ay valla stres hiç ama hiç bitmiyor bu süreçte ben Allah’a bırakmakla ona emanet etmekle olacak olan sağlıklıysa olur demekle biraz rahatlıyorum artık çünkü kontrol edemiyoruz hiçbir şeyi elimizden kendimize dikkat etmek dışında bir şeyler gelmiyor keşke gelse normal gebe olsak böyle olmaz eminim onlar da endişeleniyor ama bizim kadar değil inşallah emek veren herkesin pozitif olur ve hayırlısıyla sağlıkla ilerler

Kaç mm çıkmıştı acaba sizin kese, hcg çok değişken ya pek bir anlam ifade etmiyor sanırım artış oranı dışında zaten hcgi salgılayan bebek değil kese bildiğim kadarıyla

Kaç mm çıkmıştı acaba sizin kese, hcg çok değişken ya pek bir anlam ifade etmiyor sanırım artış oranı dışında zaten hcgi salgılayan bebek değil kese bildiğim kadarıyla
Kese 7 mm di sanırım. Sadece kese görünüyordu içi dolu mu boş mu görünmüyor 6. Haftada aslında içinde bebeği de görüyorlar hatta kalbin attığını da.

Bana sordu kaçıncı hafta diye ben 6 dolmuştu o gün söyledim vajinal baktı görünmeyebilir dedi ama çok az sokuyor aleti yumurtalıklara bakar gibi değil korkacak bir şey yok

Siz giderseniz karından görünür kese bence 3000lerde görünüyor benim transferin 16. Günü çağırdılar ve göründü çok şükür herkesin neden böyle geç anlamıyorum
Bana da herkes zayıfsın karından bakarlar görünür falan demişti, biraz da doktorun tutumuyla ilgili heralde benim 23. Gündü bu arada

Kese 7 mm di sanırım. Sadece kese görünüyordu içi dolu mu boş mu görünmüyor 6. Haftada aslında içinde bebeği de görüyorlar hatta kalbin attığını da.
Evet benim kese 4 mmdi minicik Bebek henüz görünmez dedi 4 martta gitmiştim ben de 10 gün sonra gelin dedi bu hafta içi gidicez aşırı stresliyim ben de

Tüp bebek doktoruma gidemedim ben başka bir doktora gittim il dışında olduğum için o da 10 gün sonra gel dedi neye bakacak bilmiyorum bulantınız oluyor mu
Neyse ki yok, valla aslında hiç belirtim yok sadece biraz uyku bir de dün bugün vücudumda kramplar başladı hatta covid oldum sandım korktum önce ama normalmiş biraz egzersiz yaptım sıcak duş aldım iyi geldi.

Siz giderseniz karından görünür kese bence 3000lerde görünüyor benim transferin 16. Günü çağırdılar ve göründü çok şükür herkesin neden böyle geç anlamıyorum
Yaa ben de gitmek istiyorum burada bir doktora en azından ama karnımdan baksa iyi olur yarına kafamı biraz toparlayayım bakalım mantıklı bir karar alırım umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…