2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O ananın elinden öpeyim ben anan madem yakın neden gidip annemde kalmadın mübarek insan da kendine işkence ettin o kadar ailen varsa git onlarla zaman geçir çok stres yapıyorsun yaaa iyi değil bu senin için

O ananın elinden öpeyim ben anan madem yakın neden gidip annemde kalmadın mübarek insan da kendine işkence ettin o kadar ailen varsa git onlarla zaman geçir çok stres yapıyorsun yaaa iyi değil bu senin için
Söyleyip onlarda üzmek istemiyorum
Belli çünkü anlıyorum yavaş yavaş gidiyor

Biliyorumok zor ama sürekli stres içerisindesin yapma bunu kendine yaşamadım hiç demesi çok kolay değil ama sen tedirgin oldukça o yerini hep yadırgayacak sabır biraz 2 ay olacak sanırım bak gebesin inan kendine hem kendini sakınleştir hemde elini karnına koy bebeğini sakinleştir

Daha iyi olur canım hem düşünmemiş olursun kalabalıkta daha güzel vakit geçer Stres yapma demek kolay doktorlar keike nasıl yapmayacağımızı da söylese kim ister ki zaten yapmayı umarım onlara çektiğin için böyledir kanaman artmıyor sonuçta

Ya kuzum bu çok zor bir şeymiş rabbim valla kimseye yaşatmasın
Bende öyle diyorum toparlıyorum ama lavaboya gidince sil baştan

Yaaa gerçekten hiç böyle düşünmüyorum ben senin için bu şekilde hafif kanamalar normal gerçekten bak ailede de varmış örnekleri kendini harap etme insanın içine şüphe düşünce zor evet beklemek ama elimizden de bi şey gelmiyor

Ayy sorma burada ağlayamıyoruö bile
İnşallah inşallah dün ne güzel kesilmişti bugün tekrar başladı biraz arttı bende ped koydum kontrolümüde pazartesiye almıştım eşim gelemiyor diye perşembeye çektim cuma demişti doktor bir günden bir şey olmaz herhalde

Az önce ablam aradı onun bir arkadaşının kardeşi ve arkadaşı da aynı doktorda transfer olmuş kardeşinin 1 ay arkadaşının da 22 hafta kanaması olmuş 22 hafta olan ped dolduruyormuş
Diyorum rabbim büyüktür Her şeyin hayırlısı ya toparlanmak zorundayım

Ya kuzum bu çok zor bir şeymiş rabbim valla kimseye yaşatmasın
Bende öyle diyorum toparlıyorum ama lavaboya gidince sil baştan
Korkma güzel düşünmeye çalış "ben seni çok bekledim o kadar zaman olmadı şimdi gelmek istedin lütfen dur orda beni bırakma" de bak seni dinler ben hamile olursam eğer hep konuşup deli olucam sonra deli doğurdu desinler lütfen biraz kendini topla bak ne aşamalardan geçti ne zamanlar yaşadık bunlar yaşanınca ilaymilyayı getir aklına yada Allah sığın kendine Fatiha oku amenerrasulü oku içini ferah tut besmele çek üzgün yaznı görünce yazmadan edemedim valla annenin ellerinden de öp bizler için sen annesin anne adayı değil ona göre güzel düşün güzel olsun

Valla stres yapma dese de insan korkuyoruz her şeyden. Ama olumlu örnekler çok, Allahın izniyel bişeycik olmayacak. Annene gitmen de isabet olmuş, hem oyalanırsın hem elini bi işe sürmez dinlenirsin. Hep pozitif şeyler düşün ve olumlama yap bebeğim benimle diye

Hepiniz iyi ki varsınız
O günler gelecek kuzum ben canı gönülden inanıyorum bu sefer pozitifi göreceksin ve inşallah böyle sorunlar yaşanmadan da kucağına alırsın Valla en önemli kışın bı kısım bence
Mecbur toparlyacaz başka yapacak bir şey yok

Zaten sulu gözlü bir insanımdır şimdi daha bi sulu gözlü oldum
İnşallah

Sen iyi ol endişelenme bak yine diyorum korkman çok normal korkuyor tabiki ister istemez insan ama Allaha çok şükür ki aşırı aşırı kanaman yokmuş Allah'ım da esirgesin bu durumdan kimi sıkıntısız gebelik geçiriyor kimi sıkıntılı Allah'ım tez zaman da feraha kavuştursun seni de inşallah send e iyiki vsrsın canımsın

İnşallah kuzum Bekleyen herkesi ve benide

Valla ben düşündükçe afakanlar basıyor ya her ihtimale karşı yani bu kadar uzağa randevu verilir mi kese varsa görünürdü 6 haftalık olana kadar dış gebelikse eğer tüpler vs zarar görecek kanama ihtimali artacak falan filan doktorların bunları düşünmesi gerekmiyor mu ya iyi ki riskli durumum var diye riskli gebelik doktoru seçmişim çok işe yaradı

Ben hiç iyi değilim valla ağlamaktan da bir hal oldum sinirden ayrı kanama kesilmiyor kırmızı devama diyor doktor normal dedikçe ben kriz geçiriyorum
Böyle bişey yaşamak gerçekten çok zor sevinci kursağında kalıyor insanın ama ağladıkça daha da zararı olur inşallah hayırlısı ile atlatırsın şu dönemi sabırlı olmaktan başka bişey yapamıyoruz inşallah sağlıkla doğar ya

Eklentiler

• Screenshot_20220312_095145_com.huawei.browser.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 44
merhaba cnm bende 8 mart ta transfer oldum ama 18 inde test verecem inş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…