2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla onlar için her şey normal gerçekten bunu çok iyi anladım bu süreçte

Ağlamak veya ağlamamak benim elimde değil ki bir bakmışsın hop akıyor
Hayırlısıyla atlatalım da başka bir şey istemiyorum ben

Ceydaa bende geçen gün bundan yaptım trendyoldan uyguna almıstım negatif gördüm cidden erken oldugunu bilsemde insanın moreli bozulıyor çöpe attım testleri doktorum verdiği güne kadar beklicem ve sadece kan vericem

Kesinlikle elif kanını ver sonucun al belirti arama Allaha bırak oluosa oluo olmuosa olmuo valla

Benim fitil aynen geri akma sorunu tam bir çile artık oluruna bıraktım aldığını alıyordur inş Sonuçta progesteron hotmonu yükseltiyor hcg değerini olabilir ama şu da var ilaç kullanıp negatif sonuçlanan transferlerde hcg düşük çıkıyor, belki bebeğin büyüme hızıyla ilgilidir, sonuçta ilk döllenme sonrası da bazı embriyolar daha iri oluyor bazısı geriden geliyor falan diyorlar. Sonuçta benim gebeliğimi de 5 gün geri aldı doktor 6 haftalık diyorum 5+2 diyor siz nasıl diyorsanız hocam dedim, sonuçta döllendiği gün belli ama 5 gün küçük çıkıyor kese ölçüsünde

Benimde 5+2 olması gereken günde 4+5 çıktı kese ölçüsünde sanırım bu olabiliyor

Sağlıklı olsun da geriden gelse de olur senin ilk muayenen vajinal mi oldu yoksa karnından görülüyor mu beş haftalıkken ben de burada bir doktora gitmek istiyorum içim rahat etsin diye ama vajinal bakmak isteyecekler diye de beklesem mi kendi muayenemi diyorum çok kararsız kaldım

Dün yaptım bi tane aslında hiç önemsemeyerek ama aslında önemsiyomusum
Allah'ım sabır versin bize o test sonucunu hiç dikkate almayın çok erken daha bende yapmamak için zor tutuyorum kendimi biran önce ctesi günü gelsin test yapayım istiyorum negatif mi pozitif mi bileyim bilinmezlikte kötü

Merhabalar ya aynı durum bende de var 2 aydır sorun yoktu 3. Kutum bitti 5 gün oldu hala hastalanamadım siz oldunuz mu? Yada neden olurmuş öğrenebildiniz mi

Evet gerçekten öyle beklemek gerçekten cok zor ..
Bende cumartesi akşamı test vericem

Siz giderseniz karından görünür kese bence 3000lerde görünüyor benim transferin 16. Günü çağırdılar ve göründü çok şükür herkesin neden böyle geç anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…