2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla ben düşündükçe afakanlar basıyor ya her ihtimale karşı yani bu kadar uzağa randevu verilir mi kese varsa görünürdü 6 haftalık olana kadar dış gebelikse eğer tüpler vs zarar görecek kanama ihtimali artacak falan filan doktorların bunları düşünmesi gerekmiyor mu ya iyi ki riskli durumum var diye riskli gebelik doktoru seçmişim çok işe yaradı 🤢
Valla onlar için her şey normal gerçekten bunu çok iyi anladım bu süreçte

Böyle bişey yaşamak gerçekten çok zor sevinci kursağında kalıyor insanın ama ağladıkça daha da zararı olur inşallah hayırlısı ile atlatırsın şu dönemi sabırlı olmaktan başka bişey yapamıyoruz inşallah sağlıkla doğar ya🤲😓
Ağlamak veya ağlamamak benim elimde değil ki bir bakmışsın hop akıyor 😬😬
Hayırlısıyla atlatalım da başka bir şey istemiyorum ben

Ceydaa bende geçen gün bundan yaptım trendyoldan uyguna almıstım negatif gördüm cidden erken oldugunu bilsemde insanın moreli bozulıyor çöpe attım testleri doktorum verdiği güne kadar beklicem ve sadece kan vericem

Ceydaa bende geçen gün bundan yaptım trendyoldan uyguna almıstım negatif gördüm cidden erken oldugunu bilsemde insanın moreli bozulıyor çöpe attım testleri doktorum verdiği güne kadar beklicem ve sadece kan vericem
Kesinlikle elif kanını ver sonucun al belirti arama Allaha bırak oluosa oluo olmuosa olmuo valla 🌻

A amberiris sen progestanı iğne olarak mı fitil olarak mı kullanıyorsun şey yazıyor yüksek progestan kullanmak da beta değerini yükseltiyormuş benim fitil olarak ve çoğu gitmiyor geri geliyor atamıyorum diğer kızların iğne olarak daha etkiliymiş belki de onların o yüzden daha hızlı yükseliyor 🧐olabilir mi ki 😊
Benim fitil aynen geri akma sorunu tam bir çile artık oluruna bıraktım aldığını alıyordur inş 🙈 Sonuçta progesteron hotmonu yükseltiyor hcg değerini olabilir ama şu da var ilaç kullanıp negatif sonuçlanan transferlerde hcg düşük çıkıyor, belki bebeğin büyüme hızıyla ilgilidir, sonuçta ilk döllenme sonrası da bazı embriyolar daha iri oluyor bazısı geriden geliyor falan diyorlar. Sonuçta benim gebeliğimi de 5 gün geri aldı doktor 6 haftalık diyorum 5+2 diyor 😂 siz nasıl diyorsanız hocam dedim, sonuçta döllendiği gün belli ama 5 gün küçük çıkıyor kese ölçüsünde 🙄

Benim fitil aynen geri akma sorunu tam bir çile artık oluruna bıraktım aldığını alıyordur inş 🙈 Sonuçta progesteron hotmonu yükseltiyor hcg değerini olabilir ama şu da var ilaç kullanıp negatif sonuçlanan transferlerde hcg düşük çıkıyor, belki bebeğin büyüme hızıyla ilgilidir, sonuçta ilk döllenme sonrası da bazı embriyolar daha iri oluyor bazısı geriden geliyor falan diyorlar. Sonuçta benim gebeliğimi de 5 gün geri aldı doktor 6 haftalık diyorum 5+2 diyor 😂 siz nasıl diyorsanız hocam dedim, sonuçta döllendiği gün belli ama 5 gün küçük çıkıyor kese ölçüsünde 🙄
Benimde 5+2 olması gereken günde 4+5 çıktı kese ölçüsünde sanırım bu olabiliyor

Sağlıklı olsun da geriden gelse de olur ✅ senin ilk muayenen vajinal mi oldu yoksa karnından görülüyor mu beş haftalıkken ben de burada bir doktora gitmek istiyorum içim rahat etsin diye ama vajinal bakmak isteyecekler diye de beklesem mi kendi muayenemi diyorum çok kararsız kaldım 😞

Bir sorum olacak bilenler cevaplar ise sevinirim. Divina tablet kullanıyorum bu 3. Kutu. Diğer iki kutuda ilaçlar bitince 3 gün içinde regli oldum bu sefer 5. Gün halen regli olmadım. Belirti olarak göğüslerim şiş sadece. Dün duş alırken sol göğüs ucu sızladı sanki iğne batar gibi ama başka bir belirti yok. Divina kullananlar kaçıncı günde regli oldunuz yada gebelik olabilir mi belirtileriniz nelerdi. Bilenler yorum yaparsa sevinirim.
Merhabalar ya aynı durum bende de var 2 aydır sorun yoktu 3. Kutum bitti 5 gün oldu hala hastalanamadım siz oldunuz mu? Yada neden olurmuş öğrenebildiniz mi

Allah'ım sabır versin bize o test sonucunu hiç dikkate almayın çok erken daha bende yapmamak için zor tutuyorum kendimi biran önce ctesi günü gelsin test yapayım istiyorum negatif mi pozitif mi bileyim bilinmezlikte kötü
Evet gerçekten öyle beklemek gerçekten cok zor ..
Bende cumartesi akşamı test vericem

Sağlıklı olsun da geriden gelse de olur ✅ senin ilk muayenen vajinal mi oldu yoksa karnından görülüyor mu beş haftalıkken ben de burada bir doktora gitmek istiyorum içim rahat etsin diye ama vajinal bakmak isteyecekler diye de beklesem mi kendi muayenemi diyorum çok kararsız kaldım 😞
Siz giderseniz karından görünür kese bence 3000lerde görünüyor benim transferin 16. Günü çağırdılar ve göründü çok şükür herkesin neden böyle geç anlamıyorum

X