2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bana sordu kaçıncı hafta diye ben 6 dolmuştu o gün söyledim vajinal baktı görünmeyebilir dedi ama çok az sokuyor aleti yumurtalıklara bakar gibi değil korkacak bir şey yok
Bana da ilk gebeliğimde beta hcg 1500 leri geçince vajinal bakmıştı doktorum. Daha çok küçük karından görünmez demişti

Genel olarak herkes 1 hafta içinde adet olmuş o zaman benim transfer nisanın ilk haftası olur o zaman 12 martta opu oldum bende
Evet ama genelde ilk adeti saymıyor doktorlar. Ben de ultrasonda hala yumurta görünmüştü. Pco dan dolayı da olabilir miyom ameliyatı olacaktım o yüzden ertelemişti. Hakkında hayırlısı doğru zamanda olsun :)

Kesinlikle normal gebeler bize göre çok rahat eltim hamileyken kova taşıyordu Ne kovası bir kilo domates almıyorum elime ben
Aynen rabbime sığınıyoruz elden başka bir şey gelmiyor malesef
Amin amin inşallah

Benimde dondurulmuş olucak 12 sinde opu oldum da ne zaman adet olurum diye merak ediyorum inşallah 3. Transfer iniz olumlu olur
Amin inşallah benim opudan 4 gün sonra regl olmuştu. Bana hemen transfer yapmamıştı ama Drum bir ay daha beklemiştim çünkü son anda polip çıktı ortaya

Kızlar manasız reaksiyonlar oluyor vucudumda herşey belirti mi diye düşünüyorum sağ gögüs ucum bi acaip oldu kaşınıyo falan hafif gögüslerde ağrı başladı.
Evdeki testleri dayanamam yaparım diye eşime verdim arabasına koydu

8. Ya da 9. Gün direk kan vermeyi hedefliyorum

Keseye bakıldı iki gidişimfe de yolk da görüldü sadece kese haraketli kese dedi doktorum aşagıya kaymaya çalışıyor dedi
Yaaa o ne demekmiş neler öğreneceğiz o zaman dış gebelik ya da kimyasal değil sonuçta, kanama durumu nasıl asıl kese randevun ne zaman, işlemi yapan doktor çağırmadı mı görmek için? Valla ben stres oldum yazarken

Yaa ben de gitmek istiyorum burada bir doktora en azından ama karnımdan baksa iyi olur yarına kafamı biraz toparlayayım bakalım mantıklı bir karar alırım umarım
Ben kendi olduğum yerde fakültede alttan muayene ettiler ertesi gün kanamam olunca ben özele başka bir doktora gittim aradan 2 gün geçmişti karnımdan baktılar rahat gözüktü bence sizinde karından gözükür

İnşallah belirtidir bunlar aman test yapmayın insan çok stres oluyor ben de erken yaptım iki transferimde de sonra günler geçmek bilmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…