2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün 7. Günüm ve göğüs uçlarım ağrıyo arada kasık ağrım da oluyor.Ya adet olucam 1-2 güne yada hamileyim.inşallah 2. Şıktır tabi.
İlaçları bırakmak için erken bi tarih 7. Gün zaten daha herşey değişebilir umudunu yitirme 😊

Ah o okuduklarımız var ya 😢Sabahtan beri kendimi moda soktum ben de yataktan kalkmak istemiyorum dışarı planımız vardı arkadaşlarla modum öyle düştü ki onu da iptal ettim değişik bir ruh halindeyim durup durup olumsuz bir şey çıkıyor gibi lütfen siz o belirtilere takılmayın gününde testinizi yapın belirtiler zaten aynı olabiliyor
Çok haklısınız. Teşekkür ederim iyi düşünmeye çalışıcam ki iyi olsun🌸 siz de pozitifinizin tadını çıkarın. En kısa zamanda keseyi görün kalp sesini de duyun inşallah

Yaaa sakin ol ☺️Bu arada embriyoların hayırlı olsun beşi de devam eder inşallah 🙏 tadını çıkar şu bekleme İnan daha da zor
Bunun hiç bir tarafı kolay değil ki anam 🤣 her anı ayrı dert önce acaba kaç yumurtam olacak sonda yok kaçı kalacak ne zaman transfer olacak pozitif olucak mı değeri artacak mı kese gözüktümü kalp atışı yok ilk 3 ayı bi atlatalım sonra tarama testlerinin stresi ayrı düzgün kilo alıyor mu derdi ayrı doğduktan sonra da bitmiyor ki ana olmak başlı başına zor yahu 🤣🤣

Ben hiç iyi değilim valla ağlamaktan da bir hal oldum sinirden ayrı kanama kesilmiyor kırmızı devama diyor doktor normal dedikçe ben kriz geçiriyorum
Kendini strese sokma canım stres kanamadan daha tehlikeli çünkü😢 Umarım bir an önce kesilir 😢 Elden birşey gelmemesi daha kötü

Ben hiç iyi değilim valla ağlamaktan da bir hal oldum sinirden ayrı kanama kesilmiyor kırmızı devama diyor doktor normal dedikçe ben kriz geçiriyorum
Yaa canım vallahi çok iyi anlıyorum doktorlar için sadece hastayız genel bin defa gördükleri durumlar ama bizi çok tedirgin ediyor her şey sadece senin için kesene defalarca bakıldı normal gördü bir sıkıntı yok ona güveniyorum bir de ablaların da öyle kanama olmuş ya belki bilemiyorum genetikle alakası olabilir mi

Yaa canım vallahi çok iyi anlıyorum doktorlar için sadece hastayız genel bin defa gördükleri durumlar ama bizi çok tedirgin ediyor her şey sadece senin için kesene defalarca bakıldı normal gördü bir sıkıntı yok ona güveniyorum bir de ablaların da öyle kanama olmuş ya belki bilemiyorum genetikle alakası olabilir mi
Ya kese haraketli demeseydi bende tamamen ablamlar ve anneme yoracaktım
Şimdi anneme geldim öylesine de bana sordugu direk Büşra senin gebeliğin normal geçecek herhalde çekmedin bize maşallah kızım dedi
Bende anlattım kızdı niye gelip burada kalmıyorsun diye annemde kalacak biraz bakalım

X