2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O kadar bir şey olmaz zaten çünkü evde de yemekleri ben yapıyorum getir götür vs illa yapıyoruz eğil kalk da oluyor

Teşekkür ederim evet çok zorlamamaya çalıştım ama hassasım biraz sanırım. Sabah 8.30ile 9 arası vereceğim inşallah

Ya kızlar cildinizde böyle kuruluktan dökülme var mı
Benim cildim zaten kurudur şimdi ayaklarım bacaklarım ve kollarım pul pul dökülmeye başlamış şimdi gark ettim
Günde ortalama 2.5 üstü su içmeye çalışıyorum
Ben nemlendirici falan kullansam ne olur yukarıda bir arkadaş uzak durmaya çalışıyorum falan demiş ama kafam karıştı

İyi ki varsınız moral fullediniz bana Allah sizlerinde kucağını boş bırakmasın inşallah çok teşekkürler

Hem de nasıl, eşim diyo balık gibi pul pul dökülüyosun Şimdi bebe yağı almaya çıktım. Hem çatlak için başlar kullanırım hem nemlendirme için

Temiz içerikli nemlendiricilerin hiç sorun olacağını sanmam, özellikle leke için, sivilce için açıcı kimyasallar içeren ürünlerden uzak durmak lazım, nemlendiriciden korkmayın bence yine de aklınızda soru işareti varsa kullandığınız ürünü doktorunuza gösterin uygun olup olmadığını sorun

Teşekkür ederim bilgilendirme için

Ben doktora sormayı unuttum ama tahmini doğum ne zaman olur 5+3 dedi bugün bende şu hamile şeyinden eklemek istiyorum artık
Elika hamile ve happy mom çok güzel bugün yine bana mesaj atmış yaşıtlarının çok ilerisinde çocummm akıllı maşallah

Eklentiler

• 8B5201A2-066D-45C0-B0C1-9FDA6260F52E.png
    171,4 KB · Görüntüleme: 45
Bebe yağı kulllan. Benimde alnım pul pul oldu. O kadar su içtiğimiz halde.

Benim bu üçüncü. Ben ilk ikiyi arka arkaya yaptım. Benim dondurulmuşum yoktu hep taze transfer. O yüzden anlatmayayım. Sen dondurulmuş olacaksın değil mi.
Evet olursa dondurulmuş şans nasıl olurkı onda da süreç nasıl ısler bılmıyorum tekrar kan ıstedıler ıste onu yaptırcam bugün bende ısrarla ıstıyolar

Yani ilk aylarda hiç istemiyorsanız bebe yağı falan olabilir ama ben gayri ihtiyari nemlendirici sürdüm hep aklıma bile gelmedi deodorant da doğal bir rolon almıştım onu kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…