2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde göğüslerimde hassasiyet gitti ah o kabızlık ona dikkat et doplahoc mu nedir o şuruptan iç ihmal etme bende de iki gündür kabızlık vardı geçti çok şükür
Ama göğüs hassasiyetimde geçti 😁 yaklaşık 1 haftadır hissiyat 0
Ama pozitifi çok şükür keseyi de gördük 🤲🏼
Bende belirtilere fazla takılmayın ilaçlardan da olabilir
Kanamanız yoksa gebelik devam ediyordur endişelenmeyin ..
Hiçbir şey olacağını sanmıyorum çünkü hepimiz yaşadık aynı şeyleri kabızlık maalesef oldu ister istemez ıkınma da olmuştur ilaçla destekledik ama benim de pozitif şu anlık canınızı sıkmayın benim de göğsümde hiçbir hassasiyet yok
Çok sağolun cevaplarınızla kendimi çok daha iyi hissediyorum Allah razı olsun🌺

Belki bişey olmuyordur ojeden, süren ve hiç sorun yaşamayan da olmuş ama asetonla ilgili zararlı diye okuduğum için ilk 3 ay az sürmeye dikkat edeceğim ben 😀 makyajı ben de yapıyorum ya o kadar da kısıtlamayalım kendimizi 😀
Ben de bir şey soracağım, aile hekimliği de gebelik takibi yapıyormuş sanıyorum oraya bildirmemiz gerekiyor mu pozitif olunca? Bunun bir zamanı var mı sizler bildirdiniz mi gebeliği pozitif olanlar ?
Bildirmen gerekiyor. En son bana keseyi görünce haber ver dedi.

Kizlar merhaba ben bugün regl imin ikinci günü olmasıyla transfer sürecine girmiştim ancak ultrosonda bir yumurtam göründü.doktor bunun olmaması lazımdı dedi ve Transfer gelecek aya ertelendi. Doğum kontrol hapı yazdi. Benim gibi olan var mı acaba ?
Ayrıca transfer edilecek embriyom genetige gitmisti raporuna bugün ulaştım. Raporda mitoscore değeri : 19.18
Mitoscore sıralaması : 1 yazıyor.
Başkada bir değer yazmiyor. Bilgisi olan var mı acaba mitoscore değeri kaç olmalı ?
Benim 35,91 yazıyordu. Senin ki normal benim ki yüksek. Birara araştırdımda ne anlama geliyor bilmiyorum ama.
Eee bende reglimin üçüncü günü gittim çatlatma iğnesi verdi yumurtlama zamanı çatlattı kontrol etti. Sonra ilaca başladık. Her reglinde yumurta olur zaten. 😒

Benim beyazım çok ne yapcam bilmem🤦🏻‍♀️ Transferden 2 gün önce dip boya yaptırdım. Transfer sonrası dikkat etmeye başladım. Deodorant roll-on kullanımını bıraktım. Nemlendirici yerine bugün bebe yağına geçiyorum. Mümkün mertebe işte ne kadar dikkat edebilirsem. Cilt bakım ürünlerim zaten dermo kozmetik içeriği kozmetiğe göre daha temizdir diye düşünüyorum
Bitkisel saç boyalarının zararlı olmayacağını söylüyor bazı doktorlar ama önlem amaçlı yine de ilk 3 ay boyatmamakta fayda var ☺️ Cilt bakım ürünlerinizde asit, leke açıcı vb özellikte içerikler yoksa sorun olmayacaktır 😊

Merhabalar herkese. 1 mart günü transfer oldum 2 adet 5.gün embriyosu koyuldu. Dün kan testi günümdü ve çok şükür değerim 240 çıktı. Mutlu mesut eve geldim. Göğüslerime dokunamıyordum hassasiyet ve acı vardı. Çok afedersiniz kabızlık yaşadım tüm gün wc ye çıkamadım. Gece boyunca rahmime baskı yaptı kabızlık. Çok ıkınmamaya çalıştım ama zorladım mı diye de korkuyorum. İnternetten araştırdım yeni gebeliklerde ıkınma bir sorun yaratmaz yazıyor. Tam rahatlayacaktım ki göğüslerimin eski haline döndüğünü farkettim. Ne yanlardan bastırınca ne ucunda hiç birşey hissetmiyorum. Moralim çok bozuk başıma ağrılar girdi. Yarın 2.kan günüm. Betahcg değerimin düşmesinden korkuyorum. Bu konuda bilgisi duyumu olan var mı lütfen yardımlarınızı bekliyorum😢
Merhaba ya bu göğüs ağrısı bir oluyor bir olmuyor. Merak etme birşey olmamıştır. Sonuçta ıkınmanın zararını bilen birisi olarak o ayarı yapmışsındır. Stres üzüntü yok. Yarın kaçta vereceksin kanı.

Merhabalar herkese. 1 mart günü transfer oldum 2 adet 5.gün embriyosu koyuldu. Dün kan testi günümdü ve çok şükür değerim 240 çıktı. Mutlu mesut eve geldim. Göğüslerime dokunamıyordum hassasiyet ve acı vardı. Çok afedersiniz kabızlık yaşadım tüm gün wc ye çıkamadım. Gece boyunca rahmime baskı yaptı kabızlık. Çok ıkınmamaya çalıştım ama zorladım mı diye de korkuyorum. İnternetten araştırdım yeni gebeliklerde ıkınma bir sorun yaratmaz yazıyor. Tam rahatlayacaktım ki göğüslerimin eski haline döndüğünü farkettim. Ne yanlardan bastırınca ne ucunda hiç birşey hissetmiyorum. Moralim çok bozuk başıma ağrılar girdi. Yarın 2.kan günüm. Betahcg değerimin düşmesinden korkuyorum. Bu konuda bilgisi duyumu olan var mı lütfen yardımlarınızı bekliyorum😢
Kabızlık ilaçlardan dolayı bende de büyük bir sorun, duphalac şurup içiyorum arada, kayısı bol su hafif yürüyüş ile çözmeye çalışıyorum ama ilk hafta ben de istemeden ıkındım ve çok korktum, bir sorun olmadı çok şükür🙏🏻 Göğüslerdeki hassasiyet bende de geçti şuan, sürekli olması gereken bir durum değildir belki paniklemeyin her şey yolundadır, bir sonraki testiniz de katlanarak artar inşallah 🙏🏻☺️

Bitkisel saç boyalarının zararlı olmayacağını söylüyor bazı doktorlar ama önlem amaçlı yine de ilk 3 ay boyatmamakta fayda var ☺️ Cilt bakım ürünlerinizde asit, leke açıcı vb özellikte içerikler yoksa sorun olmayacaktır 😊
Bitkisel de olsa ilk 3 ay önerilmiyor. Sonrasında mecbur bitkiselle devam edicem. Tanıdığım bir kadın doğumcu boyayı 20. hfataya kadar hastalarıma önermem dedi🤕

X