2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde göğüslerimde hassasiyet gitti ah o kabızlık ona dikkat et doplahoc mu nedir o şuruptan iç ihmal etme bende de iki gündür kabızlık vardı geçti çok şükür
Ama göğüs hassasiyetimde geçti yaklaşık 1 haftadır hissiyat 0
Ama pozitifi çok şükür keseyi de gördük
Bende belirtilere fazla takılmayın ilaçlardan da olabilir

Kanamanız yoksa gebelik devam ediyordur endişelenmeyin ..

Benim beyazım çok ne yapcam bilmem Transferden 2 gün önce dip boya yaptırdım. Transfer sonrası dikkat etmeye başladım. Deodorant roll-on kullanımını bıraktım. Nemlendirici yerine bugün bebe yağına geçiyorum. Mümkün mertebe işte ne kadar dikkat edebilirsem. Cilt bakım ürünlerim zaten dermo kozmetik içeriği kozmetiğe göre daha temizdir diye düşünüyorum

İlk transferimde ben de çok zorlanmıştım kastım kendimi hep sürekli rahat ol diye uyardılar Sonra akıllandım çok çok rahat geçti nasıl transfer oldu anlamadım ben kasmadığım için karnıma da çok baskı yapılmadı

Benim ikinci transferimde pıhtılaşma azdı. Corasprin verilmişti. Bu üçüncüde testi tekrarladım. İğne verildi.

Oje ben de çok severim. İlk hamileliğimde de ilk ay sürmemiştim. Sonra da hep açık havada sürüp sildim. 2 günden fazla da bekletmedim. Yine 3 ay sürmeyi düşünmüyorum

Benim bu üçüncü. Ben ilk ikiyi arka arkaya yaptım. Benim dondurulmuşum yoktu hep taze transfer. O yüzden anlatmayayım. Sen dondurulmuş olacaksın değil mi.

Evet bildirmek gerekiyor sağlık bakanlığı çok takip ediyor aile hekimliği ile. Ben henüz bildirmedim pazartesi bildircem. Aile hekimim geçen sordu pozitif olunca mutlaka haber ver dedi

Benim dondurulmuş değildi ama tedaviye başlayacağım ay adetin 2.günü gitmiştim bir folikül önden büyümüş erteleyelim diyip bir ay doğum kontrol hapı vermişti hepsi aynı anda baskılanır büyüsün diye belki senin de baskılansın yumurtan büyümesin istemiştir ,transferden sonra büyümesini çok tercih etmiyorlar sanırım

Hiçbir şey olacağını sanmıyorum çünkü hepimiz yaşadık aynı şeyleri kabızlık maalesef oldu ister istemez ıkınma da olmuştur ilaçla destekledik ama benim de pozitif şu anlık canınızı sıkmayın benim de göğsümde hiçbir hassasiyet yok

Evet bildirmek gerekiyor sağlık bakanlığı çok takip ediyor aile hekimliği ile. Ben henüz bildirmedim pazartesi bildircem. Aile hekimim geçen sordu pozitif olunca mutlaka haber ver dedi
Evet bir şey daha öğrendik ben keseden sonra bildiririm o zaman

Sen başka yerde devam edeceğim diyordun. Karar verdin mi aynı yer mi olacak.

Benim asistan yazdı şimdi test yaptınız mı diye. 14 Mart demiştiniz bekliyorum dedim onlar benden heyecanlı

Nedir bu çiş olayı transfer öncesi sıkışmak mı lazım?
Ayy tabi ki altımıza kaçıracağız diye ödümüz kopuyordu. Birde sonrası var tabi o kadar çişin var yapamıyorsun korkudan mıdır nedir bebek düşecek diye.

Transfer zamanı idrara sıkışık alıyorlar. Bebeği yerleştirirken rahat görüyorlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…