2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kanamanız yoksa gebelik devam ediyordur endişelenmeyin ..
Çok sağolun cevaplarınızla kendimi çok daha iyi hissediyorum Allah razı olsun

Bildirmen gerekiyor. En son bana keseyi görünce haber ver dedi.

Benim 35,91 yazıyordu. Senin ki normal benim ki yüksek. Birara araştırdımda ne anlama geliyor bilmiyorum ama.
Eee bende reglimin üçüncü günü gittim çatlatma iğnesi verdi yumurtlama zamanı çatlattı kontrol etti. Sonra ilaca başladık. Her reglinde yumurta olur zaten.

Bitkisel saç boyalarının zararlı olmayacağını söylüyor bazı doktorlar ama önlem amaçlı yine de ilk 3 ay boyatmamakta fayda var Cilt bakım ürünlerinizde asit, leke açıcı vb özellikte içerikler yoksa sorun olmayacaktır

Merhaba ya bu göğüs ağrısı bir oluyor bir olmuyor. Merak etme birşey olmamıştır. Sonuçta ıkınmanın zararını bilen birisi olarak o ayarı yapmışsındır. Stres üzüntü yok. Yarın kaçta vereceksin kanı.

Kabızlık ilaçlardan dolayı bende de büyük bir sorun, duphalac şurup içiyorum arada, kayısı bol su hafif yürüyüş ile çözmeye çalışıyorum ama ilk hafta ben de istemeden ıkındım ve çok korktum, bir sorun olmadı çok şükür Göğüslerdeki hassasiyet bende de geçti şuan, sürekli olması gereken bir durum değildir belki paniklemeyin her şey yolundadır, bir sonraki testiniz de katlanarak artar inşallah

Bitkisel de olsa ilk 3 ay önerilmiyor. Sonrasında mecbur bitkiselle devam edicem. Tanıdığım bir kadın doğumcu boyayı 20. hfataya kadar hastalarıma önermem dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…