2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben doktora sormayı unuttum ama tahmini doğum ne zaman olur 🤣🤣 5+3 dedi bugün bende şu hamile şeyinden eklemek istiyorum artık
O zaman transfer tarihine göre uygulamayla aynı gidiyor senin tarhihin benim de bi uygulamada 5+0 birinde 5+1 görünüyor ikisinde de tahmini doğum 12 Kasım ☺️Senin de 9-10 Kasım falan olur tahmini tabi

Yani ilk aylarda hiç istemiyorsanız bebe yağı falan olabilir ama ben gayri ihtiyari nemlendirici sürdüm hep aklıma bile gelmedi deodorant da doğal bir rolon almıştım onu kullanıyorum
Cildim kuru olmadığı için vücuduma hiç sürmüyorum ama yüzüme nemlendirici sürüyorum ben de, cilt doktoruna sormuştum kullanabilirsiniz demişti ona güveniyorum inşallah uygundur 😬

O zaman transfer tarihine göre uygulamayla aynı gidiyor senin tarhihin benim de bi uygulamada 5+0 birinde 5+1 görünüyor ikisinde de tahmini doğum 12 Kasım ☺️Senin de 9-10 Kasım falan olur tahmini tabi
Ben bilgileri acaba yanlış mı girdim 5+5 diyor happ mom

Benim dondurulmuş değildi ama tedaviye başlayacağım ay adetin 2.günü gitmiştim bir folikül önden büyümüş erteleyelim diyip bir ay doğum kontrol hapı vermişti hepsi aynı anda baskılanır büyüsün diye belki senin de baskılansın yumurtan büyümesin istemiştir ,transferden sonra büyümesini çok tercih etmiyorlar sanırım
Evet bende onun için kaygilandim. Ya hamileyken yumurtlarsam diye.

Benim 35,91 yazıyordu. Senin ki normal benim ki yüksek. Birara araştırdımda ne anlama geliyor bilmiyorum ama.
Eee bende reglimin üçüncü günü gittim çatlatma iğnesi verdi yumurtlama zamanı çatlattı kontrol etti. Sonra ilaca başladık. Her reglinde yumurta olur zaten. 😒
Ya bende öyle biliyorum ama anlamadım ki. Benim merkez bilgilendirme konusunda gerçekten çok zayıf. Bana 20 mm yumurta var bunun olmaması gerekli doğum kontrol hapini 21 gün kullan ve regl zamanı gel dedi.
Bende araştırdım mitoscore ne diye ama çok az bilgi var. Hele sayısal değer ile ilgili neredeyse bilgi yok desem yeridir.Embriyolaga yazdım bende henüz dönmedi bakalım ne diyecek.

merhaba hanımlar.. 8 mart ta 6.embriyosu(2tane) transfer oldum. sebepsiz kısırlık.hiç hamile kalmadım 10 yıllık evliyim ilk denememiz..estroferm,d vitamini,elenatol(folik),progesteron fitil, progesteron iğne ve enox(kan sulandırıcı) kullanıyorum. dr um 22 mart ta yani 14 gün sonra test vermemi söyledi ama sizleri oluduktan sonra 10. gün kan testi vermeyi düşünüyorum. ilk 3 gün gece ateslendim uyuyamıyorum geceleri.kalça üstünde bazen agrı bazen batma oluyor.bazende kasıkta batmalar oluyor.tutan hanımlar sizde ki belirtleri tam yazabilir misiniz?
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekten cok zor bir süreç 🙇🏻‍♀️

X