2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sen kaçıncı günler kan vermiştin ve kaç çıkmıştı canım ben de üşendim çıkmaya yarın zaten dışarı çıkarız o ara veririm diye düşündüm ama ben de vereceğim muhakkak
Sizin kaçıncı gün oldu acaba birde transfer günü sayılmıyor değil mi?

Pazar yapayım diyorum. Garanti olsun, kafamda var mı acaba yok mu olmasın. 9.gün net var yok günü sanki..
Seninle transfer günlerimiz aynı bende ya 8.gün yada 9.gün test yapayım diyorum. Ama bende kaset test var çıkarmı bilmem

Can
Sen kaçıncı günler kan vermiştin ve kaç çıkmıştı canım ben de üşendim çıkmaya yarın zaten dışarı çıkarız o ara veririm diye düşündüm ama ben de vereceğim muhakkak
Canım ben 10. Gün kan verdim 350 çıktı bidahada vermedim doktorum gerek yok dedi

Seninle transfer günlerimiz aynı bende ya 8.gün yada 9.gün test yapayım diyorum. Ama bende kaset test var çıkarmı bilmem
Kaset test ile çıkar.. 9.gün varsa 50-100 arası olması gerekiyor. 8.günde 30-60 arası bi değer çıkması gerekiyor..
Her türlü kaset testte çıkar..
Mesele hazır mıyız

Kaset test ile çıkar.. 9.gün varsa 50-100 arası olması gerekiyor. 8.günde 30-60 arası bi değer çıkması gerekiyor..
Her türlü kaset testte çıkar..
Mesele hazır mıyız
Ben hiç hazır değilim sanırım bir yandan merak ediyorum bir yandan göreceklerimden korkuyorum sen 9.gün mü yapacaksın verdin mi kararını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…