2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Tabi ki öyle Allah dermansız dert vermesin ilk denememde geriye hiç embriyom da kalmamıştı negatif olunca yaptığımız iğneler ilaçlar daha bi gözüne batıyor insanın her şey anlamsız geliyor ama toparlanıp hemen tekrar başlamak lazım inşallah gönlünüzdeki en yakın zamanda nasip eder Allahım

Amin inşallah bizimde imtihanımız boyleymiş dıyoruz 4 tane gerıde var onları denıcez bana saçma gelen sonucumu dün aldım doktor ısrarla yarın tekrar test ıstıyor sonuç bellı zaten yanı bı mucıze olması lazım sonuç 0.1 yanı degısecegını sanmadıgım halde ılaclarıda bırakma dıyor böyle kaldım bende işte

Bana da ilk doktorum öyle demişti anlamsız yani 12. Gün kan verdik 0 çıktı adet olmayı bekledim olmadım 7 gün sonra diyo ki tekrar kan verin hayır sorma amacım hani ilaç falan verir sökülmesi için o bana test yapın diyo. Zaten sonra kanamam başladı 2 buçuk ay boyunca kanamam oldu çok yanlış bir tedaviydi uzun süre atlamadım travmasını

Ilginc ama gercekten ilaclari biraktirmamasi.
Benim ilk 2 denemede 0.1 di.Sonlandirmistik sureci,ilaclari.
Anlam veremedim acikcasi.

19 Mart test günüm ama pek olumlu hissetmiyorum ilk denemem senin ?
20 mart benimde ya ilk günü baya iyi olumlu hissediyodum ama durdukça zamanla içimde olumsuz bir his olmaya basladı benimde .. benim 19 mart adet tarihim zatn olmadıysa adet olurum

Al işte bı örnekte senın durumun benım durumum 8.gun kahverengı leke gördüm akşamına kanamam kırmızıya döndü dedım adet oldum bıldırdım kan istedı dün tamam dedım yaptırdım sonucu attım bugün arıyor yarın tekrar yap sonucu at ona göre konuşalım ya saçma degıl mı Allah askına zaten stres olmusum 2.kez neden aynı acıyı yaşatıyorsun bana

20 mart benimde ya ilk günü baya iyi olumlu hissediyodum ama durdukça zamanla içimde olumsuz bir his olmaya basladı benimde .. benim 19 mart adet tarihim zatn olmadıysa adet olurum
Bende onu merak ediyorum progestan fitil vs kullanıyoruz ilaçlari bırakmadan adet olunuyor mu acaba 16 Mart'ta benim adet tarihim

Ilginc ama gercekten ilaclari biraktirmamasi.
Benim ilk 2 denemede 0.1 di.Sonlandirmistik sureci,ilaclari.
Anlam veremedim acikcasi.
Suanda emın ol bende anlam veremiyorum yanı benım degerım sınırda bı değer degılkı yıkselsın ben bıldıgın adet oldum yanı sonuçta başka ne çıkıyor kı Bundan

Sizi bi mucize anlatayım. Bi tanıdığımız yıllarca çocuk sahibi olmak için uğraşmış 5 gebelik 4 ü hüsran bi tane kızı var. Düşükler yaşamış kimyasal yaşamış. Hatta bi bebeğinin doğumuna 2 gün kalmış 2 gün sonra sezeryan olacakmış doğuma gittiğinde bebeğinin karnında öldüğünü öğrenmiş düşünün hastaneye gittiğinde saatler sonra bebeğini kucağına alacağının hayalini kurarken öldüğünü öğreniyor ne büyük acı sonrasında o tedavi bu tedavi derken çok şükür bi kızı olmuş ve şuanda 40 lı yaşlarında ve geçenlerde doğal yolla kendiliğinden ikizlere hamile olduğunu öğrendik ve bi kaç aya allah nasip ederse kucağına alacak bebeklerini

Suanda emın ol bende anlam veremiyorum yanı benım degerım sınırda bı değer degılkı yıkselsın ben bıldıgın adet oldum yanı sonuçta başka ne çıkıyor kı Bundan
Estrofem ve progestan kullanırken mi adet oldunuz ilaçları bırakmadan adet olunmaz die biliyordum ben

Estrofem ve progestan kullanırken mi adet oldunuz ilaçları bırakmadan adet olunmaz die biliyordum ben
Progestan kullanıyordum tek ama oldum yanı adettı bıldıgın başka açıklaması olabılır mı kan degerım 0.1 çıktı yanı oda adettı zaten

Bende onu merak ediyorum progestan fitil vs kullanıyoruz ilaçlari bırakmadan adet olunuyor mu acaba 16 Mart'ta benim adet tarihim
Fitil kullanmıyorum ben progestan iğne ve estrofem hapım var sadece . Adet olanlar var arkadasım oldu test vermesine 2-3 gün kala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…