2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar bugün keseyi gördük fakat eşim 3 gündür hastaydı bugün test verdi pozitif çıktı bende öksürüyorum inşallah bir sorun olmaz
Çok geçmiş olsun 💐 zaten sağlıklı besleniyoruz bu süreçte daha da dikkat edersiniz artık daha hafif geçiriyor herkes normal bir soğuk algınlığı gibi sıvı tüketimine beslenmeye falan dikkat etmekten başka çare yok ,en hafif şekilde geçer gider diye düşünüyorum bu kadar vitamin vs kullanıyoruz

Çok geçmiş olsun 💐 zaten sağlıklı besleniyoruz bu süreçte daha da dikkat edersiniz artık daha hafif geçiriyor herkes normal bir soğuk algınlığı gibi sıvı tüketimine beslenmeye falan dikkat etmekten başka çare yok ,en hafif şekilde geçer gider diye düşünüyorum bu kadar vitamin vs kullanıyoruz
decavit corasprin estrofem prednol progestan fitil ve iğne kullanıyorum. Hergün 1 lt kefir içiyorum transferden beri şuanlık sadece öksürük ve geniz akıntısı var inşallah geçer biran önce

decavit corasprin estrofem prednol progestan fitil ve iğne kullanıyorum. Hergün 1 lt kefir içiyorum transferden beri şuanlık sadece öksürük ve geniz akıntısı var inşallah geçer biran önce
Balık yağı folik asit vs bir takviye de vardır belki folik asitlerin içinde de b vit d vit iyot falan oluyor markasına göre inşallah hafif gelir geçer

Evet canım normalde öğleden sonraları randevu ama sabah kanama olunca hemen gittik kalp atışlarını duyduk çok şükür ama düşük riski olduğu için çalışıyorum bide 30 gün rapor verdi doktor ilaçları kullanmaya devam bol istirahat
Ya seninde mi kanama başladı bende de yatıyorum şuan hastanede

Seninde sanki kanaman olmuştu durumun nasıl şimdi doktor ne dedi kaç kese göründü
Ben dün geldim iğneleri artırdı falan ama bugün kanamam arttı bende aradım gel dedi geldim öyle yatış verdi direk

Evet canım normalde öğleden sonraları randevu ama sabah kanama olunca hemen gittik kalp atışlarını duyduk çok şükür ama düşük riski olduğu için çalışıyorum bide 30 gün rapor verdi doktor ilaçları kullanmaya devam bol istirahat
Ay direk duydunuz mı kalp atışını maşallah
Sana ne dedi kanamayla ilgili bana her şey normal ama kese haraketli dedi kesenin etrafında kanama yok dedi
Bende tek kese gördü

Bende fitil de vardı. Ben hepsini birden kullanıyorum maalesef. Bi kalçadan iğnem yoktu ona şükrediyordum artık o da var. 🥲 yeter ki bebeklerimiz iyi olsun napalım 😊
Dediğin gibi yeterki gelsinler korksak bile verince mecbur hepsini yapıyoruz neyimiz kolay ki zaten şu süreçte 🤭😅

X