2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya bana 2 gün kasıkta ağrı batma ve hafif leke olabilir dedi . Ama bende hiçbiri olmadı . Ayyy bilemedim valla olsamı iyi olmasa mı anlamadım senin test günün hangi gün?
Olması da olmaması da normal ve bir anlam ifade etmiyor canım aynı belirtilerle hamile de olunuyor negatif de olabiliyor o yüzden gerçekten belirtiye takılmamak lazım hala bile dediğim gibi bir belirti yok progestanın gazı şişkinliği dışında

O kadar korka korka devam edicez ki artık ya yine olmazsa diye çok üzgünüm elden bişey gelmiyor sorunu çözmeye yönelik bişey yapan doktor yok hangi doktora gideyim bundan sonra onu bile bilmiyorum
Bizlerin paniği korkusu hiç bitmeyecek ki. Deneyecez acaba olacak mı diyecez hamile kalacaz sağlıkla ilerleyecek mi diyecez doğacak sağlıklı mı çocuğum diyecez... Bu kadar emek verip korkmamak elde değil ki inan çok üzüldüm Allah hepimizin yardımcısı olsun

Hahahah bende de sadece gaz var fazlasıyla

Amin dediğin gibi hiç bitmeyecek rabbim güç versin hepimize

Canım senin bebeğin ya da bebeklerin seninle değerin bile nasıl güzeldi maşallah senin kanaman normal gibi geliyor bana bir de hastanedesin oh mis gözetim altında hiç olumsuz bir şey yok keyfine bak
İnşallah bana öyle geliyor ki her şey yolundaysa ben bu lekelenme vr ara kanamayı 9 ay görecem

İnancımı tazeleyip devam etmem lazım biliyorim ama çok zor duruyorum şuan yıkıldım tam olarak

A Ales67 M mucizemibeklerken111 kızlar sizi çok iyi anlıyorum aynı şeyi yaşadım çünkü ne desek boş bir süre üzülüp tekrar ne zaman başlanmalı ona karar verin kendinizce en doğru zamanda inşallah Allahım emek veren herkesin emeğinin karşılığını en hayırlı zamanda verecektir dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden

O kadar korka korka devam edicez ki artık ya yine olmazsa diye çok üzgünüm elden bişey gelmiyor sorunu çözmeye yönelik bişey yapan doktor yok hangi doktora gideyim bundan sonra onu bile bilmiyorum
Suanda bende oyleyım senı çok ıyı anlıyorum bak dün verdım kan 0.1 cıktı bugün aradı doktor tekrar yarın kan ıstıyor saka gıbı ya degerım sınırda bı değer degılkı mucıze olması lazım ılacları bırakma dedı yarın tekrar aynı acıyı yasıcam bende ama gerıde kalan varsa onu yaptırırsın tabı zor maddı açıdan da öyle aöa ne yapalım bızım kaderımızde bu demekkı fazla üzme canını ya sonradan bısey olsaydı ben öyle düşünüyorum artık

Allah razı olsun elıf zaten bu durumu yaşayan anlar bırı de sen gıbı benım 3 günden berı kendımı harap ettim ama vardır bunda da bı hayır dıyorum başka çarem yok kendımı mahvetsem saha kötü olacak

Çok teşekkür ederim yatışım yapıldı serumum takıldı bakalım ilerleyen zamanlarda neler yaşayacağım
Hastanede olmak saha güvende hissettiriyor
Çok geçmiş olsun inşallah hiçbir şey olmaz kanamalı gebelik geçirin doğuran bir sürü insan var sonu aydınlık olsun inşallah

İnancımı tazeleyip devam etmem lazım biliyorim ama çok zor duruyorum şuan yıkıldım tam olarak
Öyle deme bak ben 9 haftalık hamileyken randevume daha 5 gün olmasına rağmen sırf bebeğimi görmek istiyorum diye öylesine kendiliğimden doktora gitmiştim gittiğimde kalbi atmıyodu durmuştu ve aldılar bak yine de ayaktayım mücadeleye devam ediyorum. Ayakta olman güçlü olman gerekiyor.

Ya bana 2 gün kasıkta ağrı batma ve hafif leke olabilir dedi . Ama bende hiçbiri olmadı . Ayyy bilemedim valla olsamı iyi olmasa mı anlamadım senin test günün hangi gün?
Bana da dedı aynısını veee sonuç bugün aradı yarın tekrar kan istıyor benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…