2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben hiç hazır değilim sanırım bir yandan merak ediyorum bir yandan göreceklerimden korkuyorum sen 9.gün mü yapacaksın verdin mi kararını
Aynen pazar sabahı yapmak istiyorum.. En azından kafamda soru işareti olmaz. Negatifse negatiftir derim..

Yani tüp bebekle bunu elde etmiş birine denecek laf mı bu ne kadar emek etmişiz uğraşmışız kanayınca tabiki korkucaz bide senin ikiz riskli gebelik sonuçta te Allah ım

Yani tüp bebekle bunu elde etmiş birine denecek laf mı bu ne kadar emek etmişiz uğraşmışız kanayınca tabiki korkucaz bide senin ikiz riskli gebelik sonuçta te Allah ım
O kadar rahat ki bu rahatlığı bir yönden de hoşuma gidiyor kasmıyor beni ama iki gündür gel git bakalım yarın çıkaracak beni galiba sabaha kadar kanmaya göre

Ne büyük acı ya doğuma giderken bebeğinin öldüğünü öğrenmek evlerden ırak inşallah ama şuan 2 ikiz hamile olması çok güzel hemde 40 yaşında maşallah vallahi

O kadar rahat ki bu rahatlığı bir yönden de hoşuma gidiyor kasmıyor beni ama iki gündür gel git bakalım yarın çıkaracak beni galiba sabaha kadar kanmaya göre
İnşallah sağ sağlim bi doğursak şunları

Ben dün geldim iğneleri artırdı falan ama bugün kanamam arttı bende aradım gel dedi geldim öyle yatış verdi direk
Aa çok geçmiş olsun yatıyormusun şuan hastanede peki sorması ayıp kanaman ne kadar da yatış verdi benim kanama alanım rahmin arka tarafındaymış rahim bebeği pek istemiyor düşük yapmaya çalışıyor dedi tabi bu bir risk ben tedavinin en başından beri günde 2 tane progestan dex iğne kullanıyor günde 5 tane grosgestan bana ayrıca bi ilaç vermedi 30 rapor dedi yatıcaksın eğer çogalırsa gelirsin yada ağrın çok olursa senin kanamanın yanında ağrın çok mu peki

Saol canım benim kanamam dün tekrar başladı kontrole geldim artış olursa yatış yaparız dedi bende de işte haraketli kese olduğu İçin düşük riski varmış brn hiç iğne kullanmyprdum ilk lekelenmede dex e günde 1 başlattı dünde dex i günde 2 yaptı birde prolotun mu neydi 5 günde 1 ona başlattı ama benim lekelenmem ayın 27 den beti ara ara geliyordu belki o yüzdendir
Bugün yatışı verdi ped verildi bana bildiğin gazlı bez bir süre sonra doktor geldi kanamayı görmek istedi bu kanama İçin mi korktun falan dedi ama mübarek hastaneye yattım benim kanama da durdu bak yarın eve gideyim yine başlar
Benim dün kanama başlamadan önce gece agrıdan sayıklamışım eşim öyle diyor zaten saat 5 gibi uyanmıştım ilk lekelenmeyi görmüştüm öylede öğle gibi çağırmıştı işte

Çok çok geçmiş olsun canım inş tez zamanda bu sıkıntılı günler geçer bi daha da yaşamayız

Merhaba Bana 5 gün önce embriyo transferi yapıldı.Bugün erken oldu biliyorum ama kan tahlili yaptırdım ve negatif çıktı sonuç sonra araştırma yapmaya başladım ve herkes tüp bebek transferi sonrası 1 poşet ilaç iğne kullanıyormuş bana sadece folbiol ve duphaston verdi.Benimle aynı durumu yaşayan...

Folbiol folik asit olmalı,duphaston da bizim kullandığımız progestan benzeri ben de aşılamadan sonrq sadece duphaston kullanmıştım ekstra olarak bir de estroferm var ,5.gün zaten çıkmaması çok normal moralinizi bozmayın 5 gün sonra bir daha yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…