2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

7.haftada mı kalbi duydunuz? Maşallah sağlıkla devam etsin gebeliğiniz inşallah

İnşallah canım teşekkür ederim şu transfer zamanı olan iğneler den korkuyorum ya keşke bana da fitil verse yarından sonra bakalım ne olacak
Bende fitil de vardı. Ben hepsini birden kullanıyorum maalesef. Bi kalçadan iğnem yoktu ona şükrediyordum artık o da var. yeter ki bebeklerimiz iyi olsun napalım

merhaba hayırlıs olsun pozitifiniz keseniz, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah.. size 3 embriyo mu transfer edeildi yanlış mı okudum ilk defa duyuyorum da merak ettim kusura bakmayın.

Geçmiş olsun ya neden oluyor acaba bir şey belli mi? Bence o size tutundu artık düşmez inş bu kanama işini bir şekilde çözerler. Keseye baktılar mı?
Saol teşekkür ederim bugün muayene etmedi dün olmuştum
İnşallah ya

Selam kızlar inşalalh pazartesi randevum var
dün doktoruma kaç haftalık oldugumu sordum 4 haftalıksın dedi
gögüslerimde ağrı vardı artık yok
sadece arada kasıklarım agrıyor normalmi bu kadar belirtisiz olmak sanırım ben keseyi görmeden hamile olduguma inanamıycam
hep aklımdan kötü şeyler geciyo dış gebelikmi kimyasalmı acaba felan diye

En son 15. Gündü testim, onun 10 gün sonrasına da kese randevusunu verdi.
Benim de 13.gündü 447 mi neydi sonuç da iki kere yaptık bıraktık üşenmezsem vermek istiyorum böyle hiçbir şey yok gibi hissediyorum bi daha şöyle binli değerler görsem iyi gelir sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…