2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sonuç çıktı 0,20
Canım inan aynı duyguları yaşıyorum seninle seni çook iyi anlıyorum. Hala sonuç çıkmadı ama eminim negatif benimde tekrardan yeniden başlıycaz başka yolu yok ama kendimiizi yıpratmadan dua edicez istemeye devam edicez Allah verene kadar

Evet aynen öyle 3 günden berı kendımı mahvettım ama kısmet degılmıs dıyorum artık napalım gerıde kalanlarla yolumuza devam edıcez maddı manevı çok zor ama bu yola gırdık bı kere gücümüz yettıgı yere kadar yola devam

Kızlar bi cevap verin lütfen O okuryazar bsra61 eras0201

Seninle aynı duygular halindeyim ama zaten bir belirti olmayacak diyor hamile kalıp çocuk doğuranlar çok erkenmiş belirtiler için ama ben bugün ya da yarın test vereceğim en son 13.gün 447 öyle kaldı taaa 21 Mart’a kadar böyle dayanamam herhalde istersen sen de bir kere daha beta baktır binli rakamlar görürsek rahatlarız

Valla benim cevaplamam ne kadar doğru olur bilemiyorum bir belirsizlik içindeyim zaten
Ama bende de göğüs agrısı ve şişkinliği gitti bu kanamalardan önce kasıklarımda agrılar vardı ama kanama başlayınca oda gitti veya ben hissetmiyorum korkudan galiba
Kan değerlerin kaçtı ki senin valla bak ben keseyi gördüm hala inanamıyorum

Doktorum 10. Gün 350 çıkınca bidaha test istemedi bnden olmazsa tekrar test vericem ya

Sonuç çıktı 0,20
Çok üzüldüm canım inşallah bir dahaki sefere pozitif olur ben sabah testlerine yorum yapmamıştım çünkü göremedim ben kendimde bile silik olduğunda inanamadığım için böyle çok silik olan testleri gerçekten görüp güvenemiyorum ,kan testinde çıkar diye çok umutlanmıştım ama inşallah bir dahaki sefere olur

Benim transfer olduğumun ertesi gün akşamı başladı hafif ağrılar devam ediyor arada. Olmamasi daha iyi değil mi ki adet olcam die sitrese giriyorum ben
Ya bana 2 gün kasıkta ağrı batma ve hafif leke olabilir dedi . Ama bende hiçbiri olmadı . Ayyy bilemedim valla olsamı iyi olmasa mı anlamadım senin test günün hangi gün?

İnşallah devam etmeye gücümüz olur rabbim bizlere de nasip etsin yormadan

Canım senin bebeğin ya da bebeklerin seninle değerin bile nasıl güzeldi maşallah senin kanaman normal gibi geliyor bana bir de hastanedesin oh mis gözetim altında hiç olumsuz bir şey yok keyfine bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…