2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Herkese merhabalar benim az önce kese ve kalp atışı randevum vardı şükür duyduk sesi ama yumurtalıklar hala uyarlıyor gibiymiş overlin hipersimülasyın diye bir şey dedi doktor böyle bir durumda olan yada bilgisi olan arkadaş var mıdır acaba
7.haftada mı kalbi duydunuz? Maşallah sağlıkla devam etsin gebeliğiniz inşallah

İnşallah canım teşekkür ederim şu transfer zamanı olan iğneler den korkuyorum ya keşke bana da fitil verse 🤭 yarından sonra bakalım ne olacak 🤩
Bende fitil de vardı. Ben hepsini birden kullanıyorum maalesef. Bi kalçadan iğnem yoktu ona şükrediyordum artık o da var. 🥲 yeter ki bebeklerimiz iyi olsun napalım 😊

Karından bakıldı. İkisini de sordu ancak büyüklük olarak cihazda 4hafta5 günlük gözüktü son adet tarihine göre 5 hafta 2 günlük falan oluyor normalde. Ama bana 4. Gün embriyosu olarak 3 adet transfer edildi. Bir tane kese gördük çok net gözüküyor yeri de yukarı bir noktada güzel dedi doktor
merhaba hayırlıs olsun pozitifiniz keseniz, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah.. size 3 embriyo mu transfer edeildi yanlış mı okudum ilk defa duyuyorum da merak ettim kusura bakmayın.

Selam kızlar inşalalh pazartesi randevum var
dün doktoruma kaç haftalık oldugumu sordum 4 haftalıksın dedi
gögüslerimde ağrı vardı artık yok
sadece arada kasıklarım agrıyor normalmi bu kadar belirtisiz olmak sanırım ben keseyi görmeden hamile olduguma inanamıycam
hep aklımdan kötü şeyler geciyo dış gebelikmi kimyasalmı acaba felan diye 🥲🥲

En son 15. Gündü testim, onun 10 gün sonrasına da kese randevusunu verdi.
Benim de 13.gündü 447 mi neydi sonuç da iki kere yaptık bıraktık üşenmezsem vermek istiyorum böyle hiçbir şey yok gibi hissediyorum bi daha şöyle binli değerler görsem iyi gelir sanki 😇

X