2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım sen fitil falan kullandın mı?? Ben fitil kullanmıyorum dünden beri akıntım var sende de oldu mu hiç?
Ben fitil kullanıyorum canım ona bağlı akıntı bazen oluyor genelde fitilden bir saat sonra falan ..Ama akıntı bildiğim kadarıyla olumsuz bir şey değil

Tabi olabilir benim 9 ve 10.gün çift embriyo transferi ilk başta çıkmayıp sonea çok silik çıkmıştı beşinci gün olmasına rağmen kanda vardı ama sonradan yükselmeye başlıyor kızlar beni rahatlatmak için söylüyorlar sanmıştım ama daha sonra artışı güzel oldu
Testin resmi var mı acaba sonradan çıktı dediğin 🥺 kan vereceğim bugün hayırlısı olsun artık umudum yok hiç

Canim kese etrafında kanama olmaması cok iyi lekelenme olabilir surebilir benim kanamaya dönünce tamm dedim gitti bebekler ama şükür benimlelee şükür buyuyorlar kan sulandiruci viruluyorsan o da yapabilir cok şükür ki kanama bebeklerden değilmiş o yüzden için rahat olsun 🤗🤗🤗😍😍
Ayy ikiz mi seninkiler maşallah maşallah büyüsünler 😍😍😍 bende ikiz bekliyordum ama tek kese gördü dün doktorum nasip ☺️
Evet kese etrafında kanama yok çok şükür 🤲🏼

Tahlilim çıkmış bu beta degeri kaç oluyor ben anlamadım

Eklentiler

• 6066D936-295B-4E1F-808F-7B92546627AA.jpeg
    6066D936-295B-4E1F-808F-7B92546627AA.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 66
Normal kaset test yaptım bu sabah ilk idrarla malesef negatif gördüm yine Kızlar çok canım sıkkın o kadar hayallerle başladım ne geriye embriyom kaldı ne de olumlu olmadı gibi yarın kan vereceğim günü geldi böyle olup kanda çıkan olmuş mudur 10. Gündü bugün transferi saymazsam 🥺🥺
Canım kaset test ile canını hiç sıkma erken gebelik al hatta moral olarak çok etkileniyorsan kan ver

Çift koyuldu ama dün doktor tek gördü
Hayırlısı olsun canım başta ben de iki olsa da olur diyordum da sürece başlayınca gözüm korktu sanki yine yprum yapmıyorum her şey kabulümüz ama sağlam sağlıklı ilerleyecek şekilde olsun 🤲süreci mutlu geçirmek de önemli 🥰Değerin epey yüksek ama sürpriz çıkabilir belki

X