2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar benim de transfer günü hariç 6. Günüm bu sabah idrar testim pozitif çıktı yarın sabah kan versem erken mi olur
Aaa çok erken ogrenmıssız cıft transfer mıydı sızınde testin fotosunu atarmısınız ıstersenız bıraz daha bekleyin dedım testle takıp edin

Bende ayın 4. De görüştüm 15. Ne randevu verdi uzun bir ara
Benimde doktorumun anı anına uymuyor bazen moralim sıfır yanından çıkıyorum ama işte bende tecrübesine güvenip devam etmiştim bakalım şuanlık pozitif ilerliyoruz ama sonucunu rabbim biliyor inşallah böyle devam eder

eras0201 canım ikimizin günü aynı diye sana sormak istedim seninde agrın varmı ya ben sabah agrıya uyandım gaz agrısımı yoksa kasık agrısımı anlayamıyorumda

Benim de taze transferdi hiç öyle bir şey yaşamadım adet için erken gibi tarih ama negatif çıktı da diyorsunuz ,adet başlamış olabilir mi ?
Evet ben de ondan şüphe ediyorum aslında, çünkü tamamen adet öncesi ne yaşıyorsam onu yaşıyorum. Dün 5. günümdü bugün 6. günüm. Olsaydı bence de çıkardı, sonuçta erken testlerde 10 ve üzeri değer algılanıyor. 6. gün 10’un altında olması anlamlı değil.

Aaa çok erken ogrenmıssız cıft transfer mıydı sızınde testin fotosunu atarmısınız ıstersenız bıraz daha bekleyin dedım testle takıp edin
Yok canım tek taze transfer benim de pazartesi transferdi 5. Gün embriyosu

Eklentiler

• 5F1E40D9-32E5-4D33-946A-60AF32D68E99.jpeg
    278,7 KB · Görüntüleme: 68
Yok canım tek taze transfer benim de pazartesi transferdi 5. Gün embriyosu
Bebişin ben buradayım diyor annesı bende salı günü oldum bende ılk günden berı test yapıyorum ya ama negatif hep ve moralim bozuldu benımde taze transfer 5.gün benımde belırtın varmı acaba

Bi de sonrası var doktor olarak ne yapacağız hiç bilmiyorum benim diğer sağlık sıkıntımdan dolayı riskli oluyor biraz tecrübeli ve iyi bir doktorla ve tam teşekküllü bir hastaneyle devam etmem lqzım burada yok öyle bi hastane yine şehir dışı olacak of o kadar negatif olunca da doktorumla devam edesim gelmiyor ben zaten çok rahat biri değilim öyle yapınca iyice geriliyorum bir de yani o kadar muayene ücreti ödeyip de öyle muamele

Allahım bende gorebılcek mıyım ya sızlerı böyle görünce acaba benımde bebegım benımle mıdır
İnsallah bebeğin seninledir ben dün o kadar umutsuzdum ki negatif çıkmıştı test ve adet olcak gibiyim hala daha. Bu sabah da yapmak istedim pozitif çıktı bence de hiç belirti olmuyor

Benim 9.gün o kadar silikti ki belki de 6.gün yapsam çıkmayacaktı

İnsallah bebeğin seninledir ben dün o kadar umutsuzdum ki negatif çıkmıştı test ve adet olcak gibiyim hala daha. Bu sabah da yapmak istedim pozitif çıktı bence de hiç belirti olmuyor
Icıme su serptin suanda ınsallah benımledır o kadar çok ıstıyorum kı allahım hepmızın yüzüne gülsün ınsallah ben suanda karmakarısıgım ınsallah bende görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…