2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hanımlar iyi akşamlar. Sizin tecrübenize ihtiyacım var. İlk kez taze transfer oldum( daha öncekiler donmuş idi) ve 28 Şubat tarihinde transferim gerçekleşti. Yarın normalde adet günüm ve bugün pembe akıntı gelmeye başladı. Ayrıca tam bir saçmalık ama dün sabah ve bu sabah erken gebelik testi yaptım, sonuç negatifti. Benim adet öncesi hep mide bulantım olur, şu anda da tam o şekildeyim. Yarın doktoruma ulaşmaya çalışacağım bu akıntı için ama sizlere de danışmak istedim. Başına hiç böyle bir şey gelen oldu mu?
Merhaba sızede pembeyse şayet yerleşme kanaması dıuolar ama kırmızıya donmedıyse şayet pekı kan verdınız mı bu sürede hıc

Doğuma kadar inanmayacaksın sanmıştım çok şükür inanmaya başladın çocuk anne yeter artık valla billa buradayım die dile gelmeye az kaldı darısı bizlere olsun İnşaAllah Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almanıda nasip etsin. 🤲🏻🤱
😂 doğru bir yorum olmuş 🙈amin cümlemizinkini inşallah keseyi kalbi de duyalım da hayırlısıyla inşallah sevineceğiz tam anlamıyla inşallah canım sizlerin de olacak gönlünüzce Çifter Çifter ☺️

Merhaba sızede pembeyse şayet yerleşme kanaması dıuolar ama kırmızıya donmedıyse şayet pekı kan verdınız mı bu sürede hıc
Hayır kan vermedim, test günüm perşembe. Benim daha önceki pozitifimde( ne yazık ki mutlu sonu göremesem de)hiç böyle bir şey olmamıştı ve adetimin hemen 1 gün öncesi olduğu için sanki yerleşme kanaması değil de adet öncesi gibi. Gerçekten çok yorucu bir süreç, umarım doktoruma yarın ulaşabilirim. Bu saatte basit bir leke için aramak istemedim, zaten karnım da adet ağrısı gibi ağrımaya başladı:KK43:

Hanımlar iyi akşamlar. Sizin tecrübenize ihtiyacım var. İlk kez taze transfer oldum( daha öncekiler donmuş idi) ve 28 Şubat tarihinde transferim gerçekleşti. Yarın normalde adet günüm ve bugün pembe akıntı gelmeye başladı. Ayrıca tam bir saçmalık ama dün sabah ve bu sabah erken gebelik testi yaptım, sonuç negatifti. Benim adet öncesi hep mide bulantım olur, şu anda da tam o şekildeyim. Yarın doktoruma ulaşmaya çalışacağım bu akıntı için ama sizlere de danışmak istedim. Başına hiç böyle bir şey gelen oldu mu?
Benim de taze transferdi hiç öyle bir şey yaşamadım 😑adet için erken gibi tarih ama negatif çıktı da diyorsunuz ,adet başlamış olabilir mi ?

Kızlar biz de yarın 10. günde kan vermeye karar verdik eşimle🙈 Dualarınızda beni de unutmayın, inşallah güzel haberlerle geliriz🤲🤲🤲
Hadi inşallah güzel haberler gelicek eminim canım 😍😍 yarın benimde 10. Gün yarın bende kan vericem inşallah 🥰🥰🥰

Hayır kan vermedim, test günüm perşembe. Benim daha önceki pozitifimde( ne yazık ki mutlu sonu göremesem de)hiç böyle bir şey olmamıştı ve adetimin hemen 1 gün öncesi olduğu için sanki yerleşme kanaması değil de adet öncesi gibi. Gerçekten çok yorucu bir süreç, umarım doktoruma yarın ulaşabilirim. Bu saatte basit bir leke için aramak istemedim, zaten karnım da adet ağrısı gibi ağrımaya başladı:KK43:
Daha önce neden sonuna kadar gitmemişti 😢inşallah bundq sonuna kadar sağlıkla gider

İnşallah kanamanın devamı gelmez dıye umut edıyorum ılacların varsa kullanmaya devam et eğer devam etmezse büyük bı ıhtımal yerleşme kanamasıdır sıkma kendını kan daha garantı bı ulaş doktoruna ona göre hareket edersin

Kızlarrrrr çıktı hepinizin yazılarını okudum 442 geldi 13.gün sonucum 😇çok şükür 🤲🤲 herkese çok teşekkür ederim bu arada biri sormuştu ilk gittiğimde tüp bebek için test günüm demiştim bu gidişimde cuma kan vermiştim artış için test günümdü dedim yani neyse onu söyledim hemşireye yazsam mı ki ya pazar ama
Hadi yaz ve kese gününü kap 😍😍😍
Tebrik ederim rabbim kucağına almayıda nasip eylesin 🤲🏼
Önce pozitif gören herkes
Sonra transfer olup bekleten herkes yaşasın bı duyguları inşallah 🤲🏼🤲🏼

Hadi yaz ve kese gününü kap 😍😍😍
Tebrik ederim rabbim kucağına almayıda nasip eylesin 🤲🏼
Önce pozitif gören herkes
Sonra transfer olup bekleten herkes yaşasın bı duyguları inşallah 🤲🏼🤲🏼
2 hafta sonra doktordan randevu alın dedi hemşire 🙄Doktorumla da öyle bi resmî ilişkimiz var ki iletişime geçesim gelmiyor sekreteriyle yarın konuşayım bari ekibi en azından çok cana yakın ,ilk görüşmemde vazgeçiyordum adetin tam üçüncü günüydü eşimle kapıdan çıktık ya boşverelim dr çok negatif ben de çok negatifim iyi olmaz dedim sonra tecrübesi var neyse dedik herkes işini yapar gelir gideriz iyi ki vazgeçmemişiz 🙃

X