2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İdrar testinde mi pozitif görmüştün yoksa beta baktırmış mıydın? Amin canım kimseye yaşatmasın Allah,çok geçmiş olsun sana da bu defa sağlıkla devam etsin

Şehir dışına gidiyorum ama yine de her şey yolunda mı diye bi görmek isterim
Bulunduğunuz şehirde bi kadın doğumcuya gitseniz.. happy mom da soranlar varmış.. Sizden sonra indirip bi baktım..
En azından keseyi görürsünüz.. 1 hafta ara ile de bebeği görürsünüz

Aynen keseyi kalp atışını bi hayırlısıyla geçelim de
Tam net değilim ama öyle bir tutar diye biliyorum gerçi benim şansıma oda yükselir

Kızlar ben keseyi görmeden happy mom indirdim ,şu anda susammış geçen baktığımda haşhaş tohumu idi bu bir haftada önemli organları oluşacakmış bu aşamaları da göreyim istedim indireyim bakayım

Kimyasal nasıl olmuştu canım
Canım öncelikle gene belirtiler böyleydi idrar testim pozitif çıktı akşamına kan geldi peçete dolusu gayet kırmızı ertesi gün gene aynısı oldu yerleşme kanaması mı ki diye düşündüm çalıştığım için yoğundum bir gün daha vereyim kendime demeden meğer kimyasal geçiriyomuşum şiddetli adet gibi düşün ama baya kanlıydı rahim duvarı düşüyomuş.. Allah kimseye göstermesin sağlıkla alalım bebeklerimizi insallah

Bulunduğunuz şehirde bi kadın doğumcuya gitseniz.. happy mom da soranlar varmış.. Sizden sonra indirip bi baktım..
En azından keseyi görürsünüz.. 1 hafta ara ile de bebeği görürsünüz
Öyle bi şeyler olabilir bakayım önce bü yarın iletişime geçeyim sekreterle sonra bir yol çizerim ay beslenmeyi falan iyice saldım ilaçları da ay ben niye böyleyim ya

Çatlatma iğnesinin etkisi çoktan geçmiştir..
Ben Coraspin 1*1, Estrofem 3*1, Duphaston 3*1, Prolutex 1*1, Folik asit 1*1, Oksapar 1*1,Progestan 3*1
Kullanıyorum..
Siz hiç birşey kullanmıyorsunuz.. O bebek kesin tutunmuştur

İnsallah öyledir Çünkü ilaç kullanmadığım için belirtim sadece adet olcak gibiydim gerçekten ne eksik ne fazla. Ayrıca hala adet olcak gibiyim korkuyorum o yüzden bir tek bu 5günlük süreçte kuru dut 1 dilim ananas ve kabak çekirdeği yiyince kasığımda sızıntı gibi şeyler hissettim o his hala var

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar Dua ederken hep kendi durumumdaki herkese ediyorum, transfer esnasında bile bebişlerimi ultrasonda izlerken herkese dua ettim. Allahım hepimizin gönlündekini hakkımızda hayırlı eylesin

Ben seni niye İstanbulda sanıyorum

Hayırlı olsun canım çok sevindim

Süper çıkmış, kese için 10 gün sonraya randevu veriyorlar bizde ama 2 haftada belki kalp atışı da görülür, her hocanın tarzı farklı çok sorun etmeyin, geçiyor bir şekilde, sonuçta artış çok güzel artık hamilesiniz, benim tüm ilaçlarıma devam ettirdi hemşire estrofem falan hepsine, yasaklar da devam , bahsettiğiniz uygulama nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…