2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba sızede pembeyse şayet yerleşme kanaması dıuolar ama kırmızıya donmedıyse şayet pekı kan verdınız mı bu sürede hıc

doğru bir yorum olmuş amin cümlemizinkini inşallah keseyi kalbi de duyalım da hayırlısıyla inşallah sevineceğiz tam anlamıyla inşallah canım sizlerin de olacak gönlünüzce Çifter Çifter

Merhaba sızede pembeyse şayet yerleşme kanaması dıuolar ama kırmızıya donmedıyse şayet pekı kan verdınız mı bu sürede hıc
Hayır kan vermedim, test günüm perşembe. Benim daha önceki pozitifimde( ne yazık ki mutlu sonu göremesem de)hiç böyle bir şey olmamıştı ve adetimin hemen 1 gün öncesi olduğu için sanki yerleşme kanaması değil de adet öncesi gibi. Gerçekten çok yorucu bir süreç, umarım doktoruma yarın ulaşabilirim. Bu saatte basit bir leke için aramak istemedim, zaten karnım da adet ağrısı gibi ağrımaya başladı

Benim de taze transferdi hiç öyle bir şey yaşamadım adet için erken gibi tarih ama negatif çıktı da diyorsunuz ,adet başlamış olabilir mi ?

Kızlar biz de yarın 10. günde kan vermeye karar verdik eşimle Dualarınızda beni de unutmayın, inşallah güzel haberlerle geliriz
Hadi inşallah güzel haberler gelicek eminim canım yarın benimde 10. Gün yarın bende kan vericem inşallah

Daha önce neden sonuna kadar gitmemişti inşallah bundq sonuna kadar sağlıkla gider

İnşallah kanamanın devamı gelmez dıye umut edıyorum ılacların varsa kullanmaya devam et eğer devam etmezse büyük bı ıhtımal yerleşme kanamasıdır sıkma kendını kan daha garantı bı ulaş doktoruna ona göre hareket edersin

Hadi yaz ve kese gününü kap
Tebrik ederim rabbim kucağına almayıda nasip eylesin
Önce pozitif gören herkes
Sonra transfer olup bekleten herkes yaşasın bı duyguları inşallah

Hadi yaz ve kese gününü kap
Tebrik ederim rabbim kucağına almayıda nasip eylesin
Önce pozitif gören herkes
Sonra transfer olup bekleten herkes yaşasın bı duyguları inşallah
2 hafta sonra doktordan randevu alın dedi hemşire Doktorumla da öyle bi resmî ilişkimiz var ki iletişime geçesim gelmiyor sekreteriyle yarın konuşayım bari ekibi en azından çok cana yakın ,ilk görüşmemde vazgeçiyordum adetin tam üçüncü günüydü eşimle kapıdan çıktık ya boşverelim dr çok negatif ben de çok negatifim iyi olmaz dedim sonra tecrübesi var neyse dedik herkes işini yapar gelir gideriz iyi ki vazgeçmemişiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…