2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok canım tek taze transfer benim de pazartesi transferdi 5. Gün embriyosu ☺️
Maşallah hemen belirmiş.. Devamı gelir inş.. Ama şimdi kan vermeyin.. Predictor çok hassas.. Bu görüntü ile 4-6 arası birşey çıkar.. Sizi muallakta bıraktır. Gene predictor ile koyulaşmaya 1 gün daha bakın.. Daha sonra kaset test ile de 9.güne kadar koyulaşmayı takip edip öyle kan verin bence.. Yoksa 2-3 kere değil 5-6 kere kan vereceksiniz..

Kızlar benim de bugun 10. Günüm kan tahlili günüm yarın. Ama idrar tahlilinde hala negatif çıkıyorum. 10 tane surelab kaset test almıştım internetten hepsini onunla yaptım hepsi de negatifti. Büyük olasılıkla ben de elenenlerden oldum☺️ Surelab da hata payı nasıl acaba kullanan var mı? Yarın kan sonucumu da paylaşırım burada.

Pozitif çıkanları tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🤲🏻 Negatif haber alanların da en yakın zamanda kucağının dolmasını dilerim😘🌸

Bi de sonrası var doktor olarak ne yapacağız hiç bilmiyorum benim diğer sağlık sıkıntımdan dolayı riskli oluyor biraz tecrübeli ve iyi bir doktorla ve tam teşekküllü bir hastaneyle devam etmem lqzım burada yok öyle bi hastane yine şehir dışı olacak 🤨 of o kadar negatif olunca da doktorumla devam edesim gelmiyor ben zaten çok rahat biri değilim öyle yapınca iyice geriliyorum 😑bir de yani o kadar muayene ücreti ödeyip de öyle muamele 🤨
Bilmiyorum ama ben aynı doktorumla devam etmeyi düşünüyorum zaten devlet kesinlikle istemiyorum aslında çok beğendiğim bir doktor ver devlette ama bulunduğu hastanesini sevmiyorum
Özelde zaten ön plansa 3 tane var diğerleri bana aşırı uzak öyleyken diyorum aynı doktorumda devam edeyim ama bizim muayene ücretimiz öyle burada okuduğum gibi 700 1000 falan değil gerçi şuan hiç muayene ücreti ödemiyoruz ama galiba 415 veya 475 olması lazım

Fark olmasaydı test yapmazdınız.. Hergün test yaptınız mı?
Bir de çatlatma iğnesinin etkisi geçti mi?
Valla yalan söylemek için bir nedenim yok😂 fark yoktu burayı takip ediyorum birkaç kişi erkenden test yapmaya başladığı için bende yaptım hatta ben adet olacağımdan çok emindim akıntım yok göğüs şişkinliğim yok ( ben sadece duphaston ve folik kullanıyorum bu kadar ilaçlarım) elimde işlemden önce fazla erken gebelik testi almıştım o yüzden yaptım bugün de sonucum böyle çıktı yani. 21 şubatta çatlatma iğnesi vurulmuştum

Vaytttt harika maşallah Rabbim tamına erdirsin. Çok sevindim darısı bizlere
Çok teşekkür ederim amin çok sağolun hepimize nasip etsin rabbim insallah 🤲 kuru dut kabak çekirdeği bol bol yiyin ben onları yiyince kasığımda hareketlilik hissediyordum sadece dün adet olcak gibiyim hatta emindim umudum gitmişti yine de belki dedim tutunuyormuş meğer insallah🥰

Bilmiyorum ama ben aynı doktorumla devam etmeyi düşünüyorum zaten devlet kesinlikle istemiyorum aslında çok beğendiğim bir doktor ver devlette ama bulunduğu hastanesini sevmiyorum
Özelde zaten ön plansa 3 tane var diğerleri bana aşırı uzak öyleyken diyorum aynı doktorumda devam edeyim ama bizim muayene ücretimiz öyle burada okuduğum gibi 700 1000 falan değil gerçi şuan hiç muayene ücreti ödemiyoruz ama galiba 415 veya 475 olması lazım
Ben de devlet olmaz ama hastanede Hematoloji de olmalı offf karışık burada olacak gibi değil normal durumda bile buradaki kadın doğumcular beni takip etmek istemeyip İzmit’e yolluyordu bu durumda hiç takip etmezler 😑Benim doktorun da 600 lira sizin gayet iyiymiş muayene ücreti ☺️Bence de öyle devam edin siz bana da belli olmaz belki devam ederim şu kese randevusu tutumu vs önemli

Icıme su serptin suanda ınsallah benımledır o kadar çok ıstıyorum kı allahım hepmızın yüzüne gülsün ınsallah ben suanda karmakarısıgım ınsallah bende görürüm
İnsallah rabbim tüm isteyenlere hepimize nasip etsin hayırlısıyla insallah 🤲 Dün o kadar moralim bozuktu ki göğüslerimde hassasiyet dahi yok akıntım affedersin hala aynı yani öyle bembeyaz falan değil saydam gibi hatta bazen de kuru.. insallah hayırlı haberler alırız hepimiz🤲🌹

Kızlar benim de bugun 10. Günüm kan tahlili günüm yarın. Ama idrar tahlilinde hala negatif çıkıyorum. 10 tane surelab kaset test almıştım internetten hepsini onunla yaptım hepsi de negatifti. Büyük olasılıkla ben de elenenlerden oldum☺️ Surelab da hata payı nasıl acaba kullanan var mı? Yarın kan sonucumu da paylaşırım burada.

Pozitif çıkanları tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🤲🏻 Negatif haber alanların da en yakın zamanda kucağının dolmasını dilerim😘🌸
Belki düşük bşr değerle başlar sizin de o yüzden kaset testte çıkmıyordur bi kan verin bence hemen umutsuz olmayın

X