2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaaa çokkk sevindim senin için inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur bana da umut oldun gerçekten inşallah önümüzde ay başına bende güzel haberler veririm
Amin canım amin inşallah sen de çok yakın bir zamanda pozitif alacaksın inanıyorum

Kızlar pozitif çıkanlar estroferm devam mı dediler size de ? Bana şey yazmış hemşire daha kan vermene gerek yok 2 hafta sonraya randevu alabilirsin .Biraz geç değil mi ?

Çok güzel maşallah sağlıkla kucağınıza almakta nasip olsun İnşallah

Kızlar pozitif çıkanlar estroferm devam mı dediler size de ? Bana şey yazmış hemşire daha kan vermene gerek yok 2 hafta sonraya randevu alabilirsin .Biraz geç değil mi ?
Ben bütün hepsine devam ediyorum estrofem progestan enox 2 hafta biraz fazla gibi bide benim 10 gün sonraya verdiler

Çok sevindimmm Rabbim sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin

Canım çok çok sevindim, maşallah Allah sonuna kadar sağlıkla gitmesini ve hayırlısıyla kavuşmanı nasip etsin

Evet ama sanki daha kısa süreler vermişlerdi de ondan dedim 15 gün sonra bayağı uzak gibi neyse tam garanti olur belki bi de ben belki birkaç gün sonra yine kan veririm ya gerek yok dedi ama
Doğuma kadar inanmayacaksın sanmıştım çok şükür inanmaya başladın çocuk anne yeter artık valla billa buradayım die dile gelmeye az kaldı darısı bizlere olsun İnşaAllah Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almanıda nasip etsin.

Evet ama sanki daha kısa süreler vermişlerdi de ondan dedim 15 gün sonra bayağı uzak gibi neyse tam garanti olur belki bi de ben belki birkaç gün sonra yine kan veririm ya gerek yok dedi ama
Aboww o bebıs bı gelsın wala bunların hepsını unutacaksın onlar en doğrusunu bılır canım takılma bence sen ılacları kullanmaya devam et

Hanımlar iyi akşamlar. Sizin tecrübenize ihtiyacım var. İlk kez taze transfer oldum( daha öncekiler donmuş idi) ve 28 Şubat tarihinde transferim gerçekleşti. Yarın normalde adet günüm ve bugün pembe akıntı gelmeye başladı. Ayrıca tam bir saçmalık ama dün sabah ve bu sabah erken gebelik testi yaptım, sonuç negatifti. Benim adet öncesi hep mide bulantım olur, şu anda da tam o şekildeyim. Yarın doktoruma ulaşmaya çalışacağım bu akıntı için ama sizlere de danışmak istedim. Başına hiç böyle bir şey gelen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…