2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok erken değil mi, bence en az 2 gün daha bekleyin test yapmak için

Selam canım benim 6. Gün embriyosu 7. Gün baya lekeler gelmişti ve karnım ağırmıştı. Bu ilaçlarla adet olman imkansız
Malesef reglsi düzenli olanlar olabiliyor düye düşünüyorum çünkü ilk transferimde maşallah iğneden fitile hapa bütün Protestanları estrogemleri kullanmama rağmen transferimin 9. Günü regl başlangıcını(kırmızı kan) görmüştüm
Lekelenmeyele kalınca çok iyi o yerleşmedir diyoruz inşallah

Kızlar merhaba bu oksapar estrofem ve progestanı aile hekimi yazınca fiyat değişikliği oluyormu?

Ben ilk transferlerimde kullanmıştım ama kontrollü kullanın sonra zırt pırt gelebiliyor tuvaletniz bide ben aç karnına ya da gece içtiğimde etkisini görmüştüm
Doktor da bana gece içebilirsin dedi. Ama yeterli su içtiğinden eminsen işe yarar dedi

Kızlar merhaba bu oksapar estrofem ve progestanı aile hekimi yazınca fiyat değişikliği oluyormu?
Evet canım oluyor. Bana 4 kutu iğne yazdı 3 kutu fitil 100 lira ödedim normalde fitilin kutusu 77 iğneninki 107 lira. Yazdırabilirseniz yazdırın benim aile hekimim sağolsun çok yardımcı oldu

Yok hayır burda bi kaç kişi ile görüştüm sadece
Anladım sizin ayrı bir merkez zaten sanırım kendisi sadece ortak .Benim ilk tedavim İstanbul tüp bebekteydi keşke ilk etapta bıraksaymışım diyorum şuan hem aşırı kalabalık hem yoğunluktan herkese ezbere ilaç tedavisi o zamanlar hiç bişey bilmiyordum ismini duyunca ürperiyorum.

Kızlar dondurulmuş embriyo çözüldükten sonra tekrar dondurulabiliyor mu?

Evet canım oluyor. Bana 4 kutu iğne yazdı 3 kutu fitil 100 lira ödedim normalde fitilin kutusu 77 iğneninki 107 lira. Yazdırabilirseniz yazdırın benim aile hekimim sağolsun çok yardımcı oldu
İğne 300 TL gibi bir fiyatmış. Daha ne kadar kullanacağım belli değil inşallah yazar bakalım yarın denicem

Doktor da bana gece içebilirsin dedi. Ama yeterli su içtiğinden eminsen işe yarar dedi
Evet kesinlikle bide tatlı bir şurup zaten ben içtikten sonra bile su içme isteğim fazla oluyordu gün içinde 2 litre ve fazlasını tüketiyosanız şurubu için bende baya etkiliydi .

Aklınızda olsun kutusunu atmadıysanız yazdırıp ücret iadenizi alabilirsiniz eczaneden oksapar ve progestan için. Sadece estrofemi ayda 1 tane olarak verebiliyorlar ama o ztn ucuz

Evet kesinlikle bide tatlı bir şurup zaten ben içtikten sonra bile su içme isteğim fazla oluyordu gün içinde 2 litre ve fazlasını tüketiyosanız şurubu için bende baya etkiliydi .
Evet yaklaşık 2,5-3 lt içiyorum. O zaman beni kurtarır, teşekkür ederim

Evet doldurulabiliyor Pgt yapılan embriyoları çözüp tekrar donduruyorlar ama embriyolar strese girebiliyorlarmış.
Hmmm, ya benim 7 embriyom donduruldu. 2-2-3 şeklinde. Üçlü olan sona kalır diyordum ama bu transferimde 2 iyi kalite 1 i orta olanı çözdürmüşler. Embriyolog iyiler transfer edilecek orta olanı takip edeceğiz dedi. Bugün aradılar yani 2 gün sonra istediğimiz seviyeye gelemedi tekrar dondurulamayacak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…