2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

En doğrusu kan sonucu bence de canım hayırlısı olsun Gönlümüzdeki neyse hakkımızda hayırlısı da o olsun ona göre sen de emin olursun muallakta kalmazsın

Bu işe ilk başladığımda ne 3. Gün embriyosu ne 5. gün hiçbir şeyden haberim yoktu. Nasıl bir süreç olduğu Resmen bodoslama girdik ve beslenmemize, yaşamımıza en dikkat etmediğimiz an başladık. Normalde sağlıklı beslenmeye dikkat eder en azından yürüyüşümü yapardım. O koşullarda yine iyi yumurta toplanmış diyorum Okuya okuya öğrendik az biraz

ben tek tüple cıkolata kıstıne ragmen hamıle kalmıstım ama dıyorum ya rabbım 4.ayda aldı benden dahada kendılıgımden kalamadım dıger tupude kaybettım sımdı bu yollarla ugrasıyorum sınavım buymus dedım hep ama ınsallah son olcak o guzel haberı verıcem bukez

Canım evet inşallah sağlıkla devam ederler bol bol dua ediyorum yarın arayıp kaçı bölündü devam ediyor söyleşecekler çok heyecanlı bişeymiş bu şuan ne durumda sizinkiler peki
Benim maalesef sayı iyi diye 5.güne götürelim dediler beşinci güne 2 kaliteli bir orta kalmıştı ,iki tanesini transfer ettik birini dondurduk

Maalesef aklınıza takılanşarı muhakkak sorun ben çok çekiniyordum ve ben hazırlanıp çıkana kadar doktor gidiyordu şimdki aklım olsa hakkımı arardım her şeyi bilmek en çok sizin hakkınız
Aynen öyle Zaten tekrardan üniversitesi Hastanesi'nde değil özele gitmek istememin sebebi o dediğin gibi süreç hakkında bi bilgin olmuyor zaten ön görüşme de içime sinmezse mecbur İstanbul tarafında bir yere giderim nolcak bilmiyorum hayırlısı ile bi adetim de sökülse idi tamamen aşılama olmayı bu yüzden sevmiyorum adetim hemen sökülmüyor ve acabalar hep beynimi kemiriyor

Hadi İnşallah dualarım seninle rabbim ikinciyi denemene gerek bile bırakmasın inşallah

Benim aile hekimi hiç gitmeden eşim whatsaptan görüştü yazdı reçete numarasını gönderdi oksaparın
Bizim burada ki hekimlerle diyalog kurmak epey zor şanslısınız valla randevusuz almıyorlar bile randevuda boşlukta yok bakalım nasip denicem yarın şansımı

Baya adet gibi geldi ama anlamdım ki onlarda iğneyi sakın kesme beta ver duruma göre bakalım dediler acaba 2 embriyo olduğu için mi öyle dediler biri tuttu belki de ?
Ben lekelenmem olduğunda merkeze sordum kırmızı da olsa ilaçlara devam dediler. Bence idrar testi yapın en azından.

Düşünmeden de olmuyor ki ne biliyim vallahi araştırmaktan beynim yandı artık dediğin gibi nasip ten öte olmuyor hiçbir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…