2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

4. Günde çıkması biraz kafa karıştırıcı 😬 belki benim gibi 😁 çatlatma iğnesi vuruldu onun etkisidir hem herkeste bir değil en az 7. Gününü bekle bence tekrar test yapmak İçin
Bakalım yarın sabah tekrarlıcam ama baya kaybettim motivasyonumu. Yine de düşününce koca ömürde 1 yıl kayıp değil napalım, kaldığımız yerden dvm edicez

Evet canım şimdi baktım da geliyor yani leke değil o bildiğin silince baya geliyor sanmam çıkmaz yani bir şey buradan
Çok üzüldüm ama çok şükür dondurulmuşların var onlar bir umut yazdın mı doktoruna

Bakalım yarın sabah tekrarlıcam ama baya kaybettim motivasyonumu. Yine de düşününce koca ömürde 1 yıl kayıp değil napalım, kaldığımız yerden dvm edicez
Asla karışmak istemem ama yarın sabah yine erken neden kendinizi üzüyorsunuz erken yapıp biraz daha bekleseniz

Asla karışmak istemem ama yarın sabah yine erken neden kendinizi üzüyorsunuz erken yapıp biraz daha bekleseniz
Bakalım bekleyebildiğim kadar bekleyim haklısınız tabiki. Sonuç olarak her şeyin hayırlısı, pozitif sonuçlar artar inşallah kendim haber almış kadar seviniyorum kalbim sizinle♥️

Bakalım bekleyebildiğim kadar bekleyim haklısınız tabiki. Sonuç olarak her şeyin hayırlısı, pozitif sonuçlar artar inşallah kendim haber almış kadar seviniyorum kalbim sizinle♥️
İnşallah pozitif sonuç alacaksınız sizde 🤲🏼 Kaçıncı denemeydi ve kaçıncı gün embriyosu

Çok üzüldüm ama çok şükür dondurulmuşların var onlar bir umut yazdın mı doktoruna
Evet canım çok şükür şu an ki motivasyonum o en azından başından başlamayacağım biraz ara veririm sonra bakarım. Asistanına yazdım bakalım ne dicek

Evet canım çok şükür şu an ki motivasyonum o en azından başından başlamayacağım biraz ara veririm sonra bakarım. Asistanına yazdım bakalım ne dicek
Hakkında hayırlısı inşallah canım 🤲🏼 Dönüş olunca yaz bizede

Hakkında hayırlısı inşallah canım 🤲🏼 Dönüş olunca yaz bizede
Sağol canım inşallah demek ki sağlıklı değildi diyip avutuyorum kendimi. Aslında bu durumda çok üzüldüğüm şey eşimin sabah rüya gördüm rüyalarımı hatırlamam bi kız bir erkek biri sana biri bana benziyor demesinden sonda bunun olması. Tamam canım yazıcam mutlaka çok sağolun . Sende sonucunu yaz zaten belli senin de çok şükür sağlıkla ilerler inşallah kucağına alırsın seninle aynıydık bak nasip kısmet işte her şey neyse arkandan gelicem bende inşallah 🤲🏻❤️

Sağol canım inşallah demek ki sağlıklı değildi diyip avutuyorum kendimi. Aslında bu durumda çok üzüldüğüm şey eşimin sabah rüya gördüm rüyalarımı hatırlamam bi kız bir erkek biri sana biri bana benziyor demesinden sonda bunun olması. Tamam canım yazıcam mutlaka çok sağolun . Sende sonucunu yaz zaten belli senin de çok şükür sağlıkla ilerler inşallah kucağına alırsın seninle aynıydık bak nasip kısmet işte her şey neyse arkandan gelicem bende inşallah 🤲🏻❤️
En zor kısım zaten eşlere söylemek ilk negatifimde ben çok ağlamıştım 2 gün sonra söylemiştim eşime o benden daha hassas malesef ki
Tamam canım paylaşırım bende test vereyim de
İnşallah canım 🤲🏼 Olsun aramızda en fazla 2 ay olur 🌸 haberlerini bekliyorum

Yaa kızlar bu duphalac şurubu kullanan var mı etkili mi? 2 gündür kabız gibiyim, ilk transferde böyle değildi. Bi de 3 lt su içip o kadar beslenmeme dikkat ediyorum yaa😔
Ben ilk transferlerimde kullanmıştım ama kontrollü kullanın sonra zırt pırt gelebiliyor tuvaletniz bide ben aç karnına ya da gece içtiğimde etkisini görmüştüm

Bazı insanların adet döngüsü lekelenme şeklinde başlıyor ama progestan kullansan da yine de gelebiliyor bende aşılamalarda gelmişti ve tutmadı belki döngüsü bu şekilde olmayanlar için normaldir ama insan anlıyor lekenin gelişinden adet olup olmadığını 😔

X