2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Var canım aynen dondurulmuş var allahtan bir daha o tedaviye girmeyeceğim. Bugün 8.günüm canım zaten anladım ben dün çünkü karnımın şişliği indi göğüslerim indi gibi o yüzden ben gidici.
Canım kahverengiyse korkma ilk transferim 5. Gün embriyosuydu ve 8. Gün sabaha karşı benim de lekelenmem oldu hemen kan testi vermiştim pozitifi gördüm sonrası da çok güzel arttı ama tabi ben 6 buçuk haftalıkken kaybettim

Benim kahverengi lekelenmem geldi karnım çok ağrıyor sanırım olmadı kızlar ben eleniyorum
Kahverengi leke illa elendiğin anlamına gelmez bence. Transfer sonrası verilen kağıtta da yazıyor. Modunu düşürme hemen inşallah seninledir bebeğin

Şimdi yine baktım bir ıslaklık olunca kana döndü yani kanama başlıyor bu tutmadı eminim

Daha önce hamile kalabilmiş olman ne güzel inşallah dondurulmuşlarla da kalıp sağlıkla kucağına alırsın canım gönülden istiyorum

Şimdi yine baktım bir ıslaklık olunca kana döndü yani kanama başlıyor bu tutmadı eminim
Canım çok üzüldüm ya insan bu durumda ne diyeceğini de bilmiyor hevesle başlayıp böyle olmak kötü ama inşallah dondurulmuşların var daha umudu yitirme hiç

Hadi inşallah güzel haberler alçaz canım kucagımıza almak nasipse pozitifi görelimm

Dün akşam 5. Günde dayanamayıp test yaptım ben de. Negatif çıktı sanırım ben de elendim şimdi kalan embriyomu kullanmak yerine sil baştan mı tedaviye başlasak diyw düşünüyorum. Eşim varikosel ameliyat olmadan sürece hızlıca başlamıştık o zmnlar sperm dna hasar testinden fln bihaberdim. Sperm dnası bozuksa embriyo kaliteli gibi de görünse tüp bebek başarısız olur diyor tecrübesi olanlar. Bu şekilde 3. De denesem tutmıcak sanırım

İdrar testimi yaptınız? Çok erken ama 5.gün bence moralinizi bozmayın ne olacağını bilemeyiz. Ben idrar testine güvenmiyorum açıkcası

5.günde çıkmaması çok normal değil mi zaten ,daha durun bakalım bi on gün olsun

5. Gün çok çok erken şimdiden olumsuz düşünmeyin lütfen

İdrar testimi yaptınız? Çok erken ama 5.gün bence moralinizi bozmayın ne olacağını bilemeyiz. Ben idrar testine güvenmiyorum açıkcası
Evet idrar testi yaptım ama ne biliyim olsa silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum. Dün biri paylaşmıştı 4. Günden itibaren görünüyordu olunca bi şekilde çıkıyor bence. Yarın sabah tekrar yapıcam idrar testi sonrasında artık gününde kan testi veririm

4. Günde çıkması biraz kafa karıştırıcı belki benim gibi çatlatma iğnesi vuruldu onun etkisidir hem herkeste bir değil en az 7. Gününü bekle bence tekrar test yapmak İçin

Canım çok üzüldüm ya insan bu durumda ne diyeceğini de bilmiyor hevesle başlayıp böyle olmak kötü ama inşallah dondurulmuşların var daha umudu yitirme hiç
Evet biraz üzüldüm ama nasipmkısmet bakalım bizi daha neler bekliyor rabbim daha beterinden korusun

cnım hemen ıdrara gecmeyebılıyor cogu vucutta cok gec düşüyor idrara bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…