2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım benim de 3. Günüm bel ağrım hala var ama kasık ağrım yok ama ilaçlar yapıyor bu ağrıları sanırım🤷🏼‍♀️
ilaçlarda yapabılır ama 5.gün embrıyosu transferden sonra 48 saaat ıcınde yerlesmeye baslar ya onunda agrısı olabılır bence oyle düşünelim olumluyu cekelım kendımıze kızlarrr :) mesela ben aralıkta 3.gün embrıyosu yerlestırdım ondada kasık agrıları yasadım sonra kanda cıktı gebelık ıkıncı testtede ıkıye katladı sonra bır anda düştü büyük ihtimal tuttu devamını getıremeden öldü embrıyo

Günaydın kızlar, bacak ağrısı ben de çektim neyse ki çabuk geçti, sanırım o adet sancısı gibi sancı başladığında uyurken falan kasıyoruz ondan oluyor, eşime ovduruyordum alt baldırım özellikle kasılı kalmış gibi ağrıyordu. Adet sancısı olayı normal dediler, hafif bir ağrı ama deli ediyor, özellikle adet döneminde oldu benim, hala da ara ara devam ediyor, özellikle sabah ve gece saatleri, belki de düşünmekten oluyor 🙄. Hafif yürüyüşler yapın iyi geliyor, stres yok 😎😂 az kaldı. Ne kadar olumlu değerler görsek de normal bir hamile sevinci yaşayamadık, ne bağırdık, ne ağladık, ne güldük baya mal gibiyiz 😂, arttı mı kaç kat arttı, neden düşük başladı, sancı girdi, ilaçtı iğneydi derken hep bir şüphe yani, şu keseyi görsek kalbi duysak da biz de bir sevinsek ☺️
Aynen dediğin gibi pozitifi görsekte sevinemiyoruz ki sadece ilk aşamayı geçmiş oluyoruz ☺️ Rabbim yardımcımız olsun bol bol sabır versin bizlere

ben hep diyorum kızlar rabbim hayırlı evlat nasıp etcekse kucagımıza almayı nasıp etcekse bıze pozitifi göstersin cunku benım hersey yolunda gıdıp 4.ayda kaybettıgım gebelıgım olunca sevınemıyorumkı :KK43:

Bence dayan, en azından 8. günü bekle. Ben ilkinde 3. gün embriyosu 9. gün yapmıştım. Daha erken cesaret edemedim zaten
Di mi ama bugün yapmam zaten yarın da yapmam ya bekleyeceğim eğer adet olmazsam lekelenme falan gelir benden eğer tutmadıysa iki güne falan

Ah ah aynen öyle canım biran önce duymakta normal gebeler gibi sevinsek 🤲😅 hamile olanlar yakın çevrenize ne zaman demeyi düşünüyorsunuz sizce hemen söylenmeli mi kalp atışından sonra
3 ayı geçince söyleyeceğim ablamlar hariç 🤣 onlara pozitifi aldığım gibi haber verecem

Zaten progestan etkileri de hamilelik etkilerine benziyor ,burdan gördükçe var ya benim de kafamı kurcalamıyor değil test yapmak evde de testler var gözümün önünde duruyor 😀bi tanesi hele kesin sonuç erken gebelik yazıyor gitgide bi içim gıdıklanmaya başladı ama dayanayım da diyorum ne belaymış ya
Hahahha valla canım çok değişik ya ben anlayamadım bu durumu çözmek çok zor. Senin 6 di mi bugün 7. Günde demeyebilirsin çok gıcıklanırsan😂

Hahahha valla canım çok değişik ya ben anlayamadım bu durumu çözmek çok zor. Senin 6 di mi bugün 7. Günde demeyebilirsin çok gıcıklanırsan😂
Aynen 21 Şubat transfer günümdü pazartesi bugün 6.gün işte bakalım ruh halim sürekli değişiyor bu konuda ☺️

Kaçıncı günündü bugün
Var canım aynen dondurulmuş var allahtan bir daha o tedaviye girmeyeceğim. Bugün 8.günüm canım zaten anladım ben dün çünkü karnımın şişliği indi göğüslerim indi gibi o yüzden ben gidici.

Var canım aynen dondurulmuş var allahtan bir daha o tedaviye girmeyeceğim. Bugün 8.günüm canım zaten anladım ben dün çünkü karnımın şişliği indi göğüslerim indi gibi o yüzden ben gidici.
Bende hiç yok o dediklerin göğsüm karnım falan gayet normal hali sadece kabız gibi olunca geriliyorum o da normal yani 😔Benim sadece bir tane var dondurulmuş bilmiyorum olmazsa bi daha toplatıp havuz mu yaparım onu mu koyarlar 😪

Bende hiç yok o dediklerin göğsüm karnım falan gayet normal hali sadece kabız gibi olunca geriliyorum o da normal yani 😔Benim sadece bir tane var dondurulmuş bilmiyorum olmazsa bi daha toplatıp havuz mu yaparım onu mu koyarlar 😪
Canım herkesin değişiyor belirtisi vs kimse kimseye benzemiyor. O yüzden bana bakma ben mesela vücudumu tanıdım artık bu süreçte regl olacağım zaman böyle oluyor bende 2 kere hamile kaldım o belirtilerimi de hatırlıyorum o yüzden anlayabiliyorum. Sen sakın benim yazdıklarıma bakıp olumsuzluğa düşme inşallah senden hayırlı haberleri alırız 🤲🏻

Benim kahverengi lekelenmem geldi karnım çok ağrıyor sanırım olmadı kızlar ben eleniyorum 😮‍💨
Kahverengi lekelenme gelmesi muhtemel dur bakalım biraz panik yapma kuzum biraz kendini dinle inşallah evlatlar seninle kalır

ilaçlarda yapabılır ama 5.gün embrıyosu transferden sonra 48 saaat ıcınde yerlesmeye baslar ya onunda agrısı olabılır bence oyle düşünelim olumluyu cekelım kendımıze kızlarrr :) mesela ben aralıkta 3.gün embrıyosu yerlestırdım ondada kasık agrıları yasadım sonra kanda cıktı gebelık ıkıncı testtede ıkıye katladı sonra bır anda düştü büyük ihtimal tuttu devamını getıremeden öldü embrıyo
İnşallah öyledir canım ama benim transfer olduğum gün de ağrıyordu o yüzden öyle düşündüm☺️ İlk transferimde de olmuştu ben de pozitifi gördüm kan değerlerim de güzeldi 6 buçuk haftalıkken kaybettim😔 inşallah bu sefer sonuna kadar gidicek pozitifleri görelim🤲🏻 Bu arada benim de ikisi de 5. Gün dondurulmuş embriyo

X