2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kesinlikle fitille alakalı zaten o durum ,progestan yapıyor işin kötü yanı bunu hamile kalsak da 12.haftaya kadar mı ne kullanacakmışız öyle bir şey demişti hemşire yanlış hatırlamıyorsam

Kızlar transferden sonra iki gün bel ağrım kasık ağrım çok oldu şimdi hiçbişey yok noluyoki acaba ya üfff bugün 3.günüm gerci

ozmut diğer grupta mı kaldı göremedim bugün onu buralarda
Günaydın canım dün biraz kendime vakit ayırdım bakım vs yattım uyudum birde akşam kardeşimin doğum günü partisi vardı eşi süpriz yapmış oraya git falan bakamadım da. Bugün çok başım ağrıyor niyeyse regl öncesi başlar baş ağrım benim bakalım hayırlısı

Çok iyi yapmışsın umarım regl öncesi ağrısı değildir sonuçta tüm belirtiler birbirine benzemiyor mu

Yaa kızlar bu duphalac şurubu kullanan var mı etkili mi? 2 gündür kabız gibiyim, ilk transferde böyle değildi. Bi de 3 lt su içip o kadar beslenmeme dikkat ediyorum yaa
Ben neler yaptım canım transferin 3.günüydü yanlış hatırlamıyorsam öldüm en son çare aldım şurubu aslında onun tek etkisi dışkıyı yumuşatmak ben şöyle yapıyordum geceden bir tane kayısıya çizikler atıyorum üstüne zeytinyağı gezdiriyorum sabah ilk iş onu yiyip su içiyorum. Şurubu da gece tok içiyorum sabah kayısı geceden de o direk kahvaltı yap tuvalete çıkarsın

Kızlar transferden sonra iki gün bel ağrım kasık ağrım çok oldu şimdi hiçbişey yok noluyoki acaba ya üfff bugün 3.günüm gerci
Benim 6.günüm bir belirti yok ilaçların yaptığı kabızlık hissi dışında ,ben çok sanmıyorum belirti olacağını da yani ara ara hafif yanma oluyot adet öncesi olur bende ama biraz da kendimi dinliyorum ve fitil etkisi de olabilir ,test yapmadan bilemeyiz bence sonucu o da günü gelince

Çok iyi yapmışsın umarım regl öncesi ağrısı değildir sonuçta tüm belirtiler birbirine benzemiyor mu
Evet evet eşime diyorum ben anlamıyorum niye hepsi birbirine benziyor bu belirtilerin niye bir fark yok diyor dedim valla böyle işte yapacak bir şey yok günü gelince anlayacağız artık.

Doğru canım ya hemen hemen adet olcak belirtSi oluyor cogu kişide

Ben geceleri acayip sıkıntılı uyuyorum birde sürekli bir terleme üzerimde bir sıkıntı var hormonlardan dolayı mı bu iğnelerden mi regl olacağım zamana yakında olur mesela bu o da kafa karıştırıcı

Sağol canım yaa valla ne fenaymış bu ilaçların etkisi Eşim almaya çıktı evde bulunsun dedik. Dediklerini de uygulayayım bakalım

Ryamm selamlaaar. Eline sağlık liste çok güzel olmuş. Beni de ekleyebilir misin yaş 31 amh düşüklüğü transferi bekliyorum ilk deneme olacak memorial hastanesi

Zaten progestan etkileri de hamilelik etkilerine benziyor ,burdan gördükçe var ya benim de kafamı kurcalamıyor değil test yapmak evde de testler var gözümün önünde duruyor bi tanesi hele kesin sonuç erken gebelik yazıyor gitgide bi içim gıdıklanmaya başladı ama dayanayım da diyorum ne belaymış ya

ozmut senin tek embriyo muydu çift miydi bir de 4.gündü değil mi senin transfer doğru mu hatırlıyorum tabloda yazmıyor seninki

Canım benim de 3. Günüm bel ağrım hala var ama kasık ağrım yok ama ilaçlar yapıyor bu ağrıları sanırım

Bence dayan, en azından 8. günü bekle. Ben ilkinde 3. gün embriyosu 9. gün yapmıştım. Daha erken cesaret edemedim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…