2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar merhaba benimde bugün 5. Gunumdu transfer olalı 2 tane 3. Gün embiriyosu biri kompakt sayilamiyor hücresi diğeri 6 hücreli ve ilk denemem dedimki beraber bekleyelim dedim çünkü bu beklemek çok zormuş
Merhaba canim insallah sımsıkı tutunmuşlardır sana allah emeklerini boşa çıkartmasın test günün ne zaman?

Kızlar ben manyak gibi herşeye ağlıyorum bu normal mi? Hatta az önce bir ara ağlama krizine girdim
Canım ben de 2-3 gündür başladı aşırı durup durup ağlıyorum eşime sarıyorum ağlıyorum bir şey izliyorum duygusal sahnede ağlıyorum bu sefer ağladığım için ağlarken buluyorum kendimi..

Bende öyle hele bugün resmen ağlama krizine girdim, durup dururken ağlıyorum daha sonra birde ağladığım için bebeğe bişey olur diye ağlıyorum

Bende öyle hele bugün resmen ağlama krizine girdim, durup dururken ağlıyorum daha sonra birde ağladığım için bebeğe bişey olur diye ağlıyorum
Ben de canın ya çok iyi anlıyorum seni o yüzden bebeğe bir şey olur diye daha çok ağlayıp döngü içine giriyorum düşününce komik geliyor ama yaşarken öyle düşünemiyorum durduramıyorum kendimi maalesef kalp atışını duysam biraz da olsa rahatlasam Allah’ın izniyle inşallah

Kızlar ben manyak gibi herşeye ağlıyorum bu normal mi? Hatta az önce bir ara ağlama krizine girdim
5+3 te kanama ile hastanede bir gece kalmıştım. Ağlama tutuyor engel olamıyordum. Hemşirem bebeği etkiliyorsun, sakin kalmalısın, böyle ağlarsan, strese girersen düşüğe de sebep olabilirsin demişti. O zaman ağlamayı bıraktım TV izleyip sohbet edip uyudum. Şükür birşey olmadı ama vücudu strese sokacak şeylerden uzak kaldım. Korku filmi izleyip gerilmedim, üzücü haberleri bile izlemedim kanal değiştirdim. Herşey güllük gülistanlık olmuyor ama seni üzecek şeylerden uzak kalman daha iyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…