2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben daha 1 kere kan verdim 2.kanı yarın vericem. İnşallah sağlıkla duyarsın minişin kalbini

Kız ben durup dururken ağlıyorum bir sebep yokken yani. Şimdi iyi dimi bebiş

Kızlar iyi geceler
Transferin 11.günü silinirken çok az eser miktarda lekelenme oldu saat 21:30 gibi şimdi birşey yok sırtımın sağ alt kısmında karıncalanma gibi batma gibi ağrı oluyor 15 inde kan tahlili yaptiracam bu şikayetleri olup pozitif gören var mı çok tedirginim ve çok mutsuzum

Canım sakin ol rahatlamaya çalış.. mutsuz olman için şuan bir sebep yok ki .. boşuna üzme belki seninle bebeğin strese niye sokuyorsun kendini.. lekelenme biliyosun iyiye işaret tutunma belirtisi olarak sayılıyor bel sırt ağrıları da çok normal, hiç üzme sen kendini pozitif görürsün inşallah

Allahım inşallah ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum. Şuan öyle güzel yağmur yağıyor ki Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın aklı, ruhu ve bedeni sağlıklı çocuklar nasip etsin tefekkür bizden taktir Rabbim den

Aminn canim insallahh dua etmekten baska elimizden hic birsey gelmiyor dualarina ben de cani gönülden eslik ediyorum.. rabbim bizleri sevindirsin

Günaydın kızlar ben tekrar kan verdim sonuç bekliyorum
Bu arada ben de geldim simdi tekrar kan vermeye, ama simdi baska yerden vercem, burda da sonuc hemen cikmiyormus maalesef yarin arayip sorun dedi.. ilk verdigim yer parali yerdi orda sonuc hemen geliyor parali olunca simdi beklicem mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…