2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar merhaba,
1 aralık 5.gün blastokist transferim oldu 6. denemem Ege üniversitesinde tedavisi görüyorum 15 Aralık test tarihi verdiler bugün dayanamadım test yaptım saat 14:30 gibi üzülsem mi sevinsem mi bilemedim resim ekledim yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20221210_142936.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 45
Ne güzel Bi test Sağlıkla gelir inşallah

Ben net görüyorum. Rabbim devamını getirsin, kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

Gayet net canım var bebişin, hayırlı olsun

Ben normal yolla hamile kalmistim ama adetime 1 gun kala yaptirdigim bete hcg 6 cikmisti 2 gun sonra 15 cikmisti yavas baslamisti ama duzenli artmisti.13 yasinda simdi kizim

Ne güzel Bi test Sağlıkla gelir inşallah

Ben net görüyorum. Rabbim devamını getirsin, kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

Gayet net canım var bebişin, hayırlı olsun

Teşekkür ederim içime su serptiniz Rabbim kucağımıza almak nasip etsin inşallah

Selam canlar baya ara verdim siteye ama geldim ryam ne yaptın cnm ya son dakika gelişmesi nedir müjde varmı

Bende transfer itibariyle oksapar kullaniyirum önlem amaçlı kuzum pıhtılaşma benimde yok . Yaygın kullanılıyor içini ferah tut

Kizlar merhaba benimde bugün 5. Gunumdu transfer olalı 2 tane 3. Gün embiriyosu biri kompakt sayilamiyor hücresi diğeri 6 hücreli ve ilk denemem dedimki beraber bekleyelim dedim çünkü bu beklemek çok zormuş

Cok güzel görünüyor canim masallah diyelim devami saglikla ilerlesin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…