2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu arada ben de geldim simdi tekrar kan vermeye, ama simdi baska yerden vercem, burda da sonuc hemen cikmiyormus maalesef yarin arayip sorun dedi.. ilk verdigim yer parali yerdi orda sonuc hemen geliyor parali olunca simdi beklicem mecbur
İnşallah güzel sonuç alırsınız. Ben sabah acilde verdim 1 saatte çıktı

Bu arada ben de geldim simdi tekrar kan vermeye, ama simdi baska yerden vercem, burda da sonuc hemen cikmiyormus maalesef yarin arayip sorun dedi.. ilk verdigim yer parali yerdi orda sonuc hemen geliyor parali olunca simdi beklicem mecbur
Aynı yerde vermek daha iyi olurdu ama sabırsızlık oluyor hepimizde laboratuvar aynı olsun istiyordu benim dr. O yüzden sağlık ocağında vermiştim ikisini de.

Kızlar en ufak bi belirtim yok benim ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı ne herhangi başka bi şey.. Birkaç gün önce bi kahverengi akıntı gelmişti devamı gelmedi.. Endişeleniyorum
BENİMDE AZ ÖNCE LEKELENME KAHVERENGİ KAN GELDİ AZ. KORKUYORUM AMA SENİN GEÇTİ DİMİ CANIM

Aynı yerde vermek daha iyi olurdu ama sabırsızlık oluyor hepimizde laboratuvar aynı olsun istiyordu benim dr. O yüzden sağlık ocağında vermiştim ikisini de.
Evet canim dogru söylüyorsun. Ama ben yurtdisindayim ve ilk yaptirdigim yer tüp bebek merkezinde baya fazla bi ücretti, ondan bu defa para vermek istemedim acikcasi ev doktoru oluyor ona gittim, onda da sonuc icin bekleniyor 1-2 gün.. bakalim hayirlisi

Benim doktorum 5. 6. Haftalarda özellikle kahve pembe lekelenme olabilir dedi. Kan kırmızısı olması tehlikeliymiş diğerleri normalmiş canım
KALBİMİZ AĞZIMIZDA SÜRECİ TAKİP EDİYORUZ VALLA. İÇİM RAHATLADI. İŞTEYİM MORALİM BOZULDU AMA ŞİMDİ DAHA İYİYİM. KESE OLUŞTUĞU İÇİN NORMAL SANIRIM.

So
KALBİMİZ AĞZIMIZDA SÜRECİ TAKİP EDİYORUZ VALLA. İÇİM RAHATLADI. İŞTEYİM MORALİM BOZULDU AMA ŞİMDİ DAHA İYİYİM. KESE OLUŞTUĞU İÇİN NORMAL SANIRIM.
Sorma valla ben kese görmeye gideceğim sabah o lekelenmeyi yaşadım ben de çok korkmuştum. Şimdi de adet ağrısı batma fln giriyor çok korkuyorum. Doğru düzgün sevinemiyoruz valla hamileliğimize. Sağlıkla ilerlesin elimize gelsin bebeklerimiz tek dileğim bu hepimiz için

Ama hersey yolunda sizin degil mi,dr herhangi bir tehlike görmemiştir...benimde adet agrilarim oluyor arada,nefesim kesiliyor bazen korkudan

BENİMDE AZ ÖNCE LEKELENME KAHVERENGİ KAN GELDİ AZ. KORKUYORUM AMA SENİN GEÇTİ DİMİ CANIM
Dün benim de biraz ağrım oldu kahverengi akıntım geldi korktum bugün doktora gittim şükür ki bebişi de gördüm çok şükür her şey yolunda inşallah yolunda devam eder hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı

canım ben de tam tersi leke gelmiyor ben sensörün mu var diye düşünüyorum ama leke gelse ben de çok korkarım artık ne düşüneceğimi bile bilemiyorum

Canım kese kaç mm şuan sen bizden bir hafta önde gidiyorsun sanırım

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi
Sen kan sulandırıcı kullanıyor musun? Doktor da bana kanama alanı yok milyonlarca damar var kesenin etrafında böyle lekelenmeler normal dedi özellikle de coraspin ve kan sulandırıcı iğneyi aynı anda kullandığın için senin için ekstra normal dedi ciddi Bi şey olsa ikisinden birini bıraktırırım dedi ama her şey şuanda yolunda gözüküyor dedi inşallah sağlıkla alacaz kucağımıza vallahi yatıp kalkıp dua ediyorum. Bugün ultrason esnasında bile buraya dua ettim

Oksapar ve coraapin kullaniyorum canim. Kese ggozukmedicanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…