2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amiiinn inşallah inşallah hayırlısı ile

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan @Bayanstress kız sen sanki bundan kullanmıştın nasıl yakıyor mu de hele
Evet kullandım 150+75 kullanıyordum bence en masum olan iğne o saniyelik geçiyor acısı. Korkma kuzum

Ben de iki aşılamadan sonra ilk tüp bebek
Ben klomeni yurt dısında kullanmaya başladım orda kontrolsüz veriyolar normal ilaç gibi o baya etkiledi bizi zaten bikaç sorunum var bide o üstüne eklendi türkiyede simdiki doktoruma geldim hiçbi zaman aşılamayı tavsiye etmedi bana ama ben birazda bu konulara cahil oldugum için ilk asılama istedim olmadı aslında doktorum olmuycagını biliyodu simdide bunu denedik birde bunda cok kesin konustu baya heycanlıyım o yüzden

Ahahahaha ama bencede öyle bu kadar ilaç iğne kaygı stres korku hormon yüklemesi kolay değil o yüzden bu sıfatı beğendim anne++ hatta

Nerde yaptırıyorsunuz ve doktorunuz kim ?

Kızlar tebrik ederim süper gelişmeler okuyorum cevap veremiyorum tek tek çok sevindim darısı hepimize

Bir şey soracağım pozitif olan arkadaşlar progestan fitili attıktan 2-3 saat sonra bile lavobaya gidince beyaz beyaz görüyorum sizlerde de oluyor mu?

Evet canımoluyor ben doktoruma sordum istersen agızdan al dedi bende artık yutuyorum

Evet hem klozette hem çamaşırda devamlı bir akma hali var

Kızlar korkudan yapamadım acil de yaptırdım ama o neydi öyle yandım ya çok yaktı ben bunu kendime hayatta vuramam sağlık ocağı yada acilde anca

Kızlar korkudan yapamadım acil de yaptırdım ama o neydi öyle yandım ya çok yaktı ben bunu kendime hayatta vuramam sağlık ocağı yada acilde anca
Ahh bu iğneler Pruluton depot kalçadan vuruldum 2 gün önce mahvoldum hala bacağım ağrıyor. Önceki 2 tane de böyle ağrı olmamıştı. Akşam iğnem var korkuyorum

Ahh bu iğneler Pruluton depot kalçadan vuruldum 2 gün önce mahvoldum hala bacağım ağrıyor. Önceki 2 tane de böyle ağrı olmamıştı. Akşam iğnem var korkuyorum
Yanş gerçekten doğru dedi kız biz plass anneyiz bunlara katlanmak gerçekten zor her yönüyle umarım doktorum progestanı iğne vermez çok korkuyorum ondan ben kendimi kasmaktan çocuk düşer zaten yani

Yanş gerçekten doğru dedi kız biz plass anneyiz bunlara katlanmak gerçekten zor her yönüyle umarım doktorum progestanı iğne vermez çok korkuyorum ondan ben kendimi kasmaktan çocuk düşer zaten yani
İlkinde göbekten vuruluyodum şimdi kalçadan Ben de hep çok korkuyodum ama avantajı her gün olmaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…