2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar liv hospital Bahçeşehir tüp Bebek fiyatını bilen var mı ? Bir de raporlu fiyatı ne kadar ??? Avrupa yakasında önerebileceğiniz hastaneler var mı ? Ben de bu ay yaptırmayı düşünüyorum kısmetse

Yanş gerçekten doğru dedi kız biz plass anneyiz bunlara katlanmak gerçekten zor her yönüyle umarım doktorum progestanı iğne vermez çok korkuyorum ondan ben kendimi kasmaktan çocuk düşer zaten yani 😅
Herkese progestan fitil olarak verilmiş bana iğne verdiler. Tırstım hafiften kalçadan iğne vermemislerdi hiç bana yaa. Siz böyle söyleyince bende gerildim. Daha kullanmadım transferden sonra hayırlısı artık 😁

Herkese progestan fitil olarak verilmiş bana iğne verdiler. Tırstım hafiften kalçadan iğne vermemislerdi hiç bana yaa. Siz böyle söyleyince bende gerildim. Daha kullanmadım transferden sonra hayırlısı artık 😁
Ben daha opu olmadan derdine düştüm onun 🤣

Kızlar liv hospital Bahçeşehir tüp Bebek fiyatını bilen var mı ? Bir de raporlu fiyatı ne kadar ??? Avrupa yakasında önerebileceğiniz hastaneler var mı ? Ben de bu ay yaptırmayı düşünüyorum kısmetse
Bahçeşehir 17.5 Bursa'da raporlu fazla bi indirim yok 2-3 lira sanırım Liv hakkında hiç bi bilgim yok

Alaturka wc kullanan var mı aranızda? Bugün işe gelince onu kullanmamak için aşağı kata iniyorum. Niye korktum bilmem 🙈Bir de bi tek benim göbeğim böyle şişmiş olamaz değil mi yaa🤦🏻‍♀️ Daha ortada bişey yok karın çevremde şişlik var hareketlerimi kısıtlıyor
İlaçlardan 5-6 aylık hamile gibi olmuştum ben geçiyor bir süre sonra

Bak ben 9.güne kadar sabrettim buna bile niye yaptın diyenler oldu 😂beklemek gerek bence beklemelisin bak benimki nasıl muallakta bıraktı 5.gün embriyosu ilk saniyeden çıkmadı birkaç dakikaya çok silik bi çizgi oldu yarın bi kaset test daha yaparım sabah
Sonunda 😂, iğnenin etkisi geçmiştir, silik çizgi gebeliktir büyük ihtimal, sabah bir test daha mı o zaman 🙈

X