2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar liv hospital Bahçeşehir tüp Bebek fiyatını bilen var mı ? Bir de raporlu fiyatı ne kadar ??? Avrupa yakasında önerebileceğiniz hastaneler var mı ? Ben de bu ay yaptırmayı düşünüyorum kısmetse

Yanş gerçekten doğru dedi kız biz plass anneyiz bunlara katlanmak gerçekten zor her yönüyle umarım doktorum progestanı iğne vermez çok korkuyorum ondan ben kendimi kasmaktan çocuk düşer zaten yani
Herkese progestan fitil olarak verilmiş bana iğne verdiler. Tırstım hafiften kalçadan iğne vermemislerdi hiç bana yaa. Siz böyle söyleyince bende gerildim. Daha kullanmadım transferden sonra hayırlısı artık

Herkese progestan fitil olarak verilmiş bana iğne verdiler. Tırstım hafiften kalçadan iğne vermemislerdi hiç bana yaa. Siz böyle söyleyince bende gerildim. Daha kullanmadım transferden sonra hayırlısı artık
Ben daha opu olmadan derdine düştüm onun

Bahçeşehir 17.5 Bursa'da raporlu fazla bi indirim yok 2-3 lira sanırım Liv hakkında hiç bi bilgim yok

İlaçlardan 5-6 aylık hamile gibi olmuştum ben geçiyor bir süre sonra

Sonunda , iğnenin etkisi geçmiştir, silik çizgi gebeliktir büyük ihtimal, sabah bir test daha mı o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…