2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Öyle mi dersin ya yakarsa enjekte edemem valla korkuyorum sağlık ocağıda kapandı
yok yok canım suyu çek boşalt iğneyi çıkartma hafif bi salla ama çok değil iyice karışsın tortu kalmasın o zaman sorun olmaz.biz hep evde yaptık o kadar can yakmıyor

Aynen 2 ayrı iğne aldım çekmek ve yapmak için gonalf hiç yakmıyor du bide ilk iğneyi orda yapmışlardı tecrübem vardı şimdi bunu ilk kendim vurucam bilmediğim şeylerden hoşlanmıyorum

yok yok canım suyu çek boşalt iğneyi çıkartma hafif bi salla ama çok değil iyice karışsın tortu kalmasın o zaman sorun olmaz.biz hep evde yaptık o kadar can yakmıyor
Yemek yiyim 1 saate yapcam göreceğiz artık

Aynen 2 ayrı iğne aldım çekmek ve yapmak için gonalf hiç yakmıyor du bide ilk iğneyi orda yapmışlardı tecrübem vardı şimdi bunu ilk kendim vurucam bilmediğim şeylerden hoşlanmıyorum
Yemek yiyim 1 saate yapcam göreceğiz artık
aynen aynen iyi yapmışsın bana gösterdiler birde video falan izledim bende :)) ama korkma gerçekten o kadar can falan yakmıyor 2 kere vurmaya alışırsın zaten buna da inşallah tecrüben bununla sonlanır bebişler gelir:))

Evet 9 tane yazmıştı bana doktor ilk iki gün zor gelmişti sonra alıştım. Ama bu kan sulandırıcıya alışamıyorum 12 haftaya kadarda devam etme ihtimalim varmış dün öyle dedi hemşirem.
bende aynen canım eşim vurdu gerçi ama alışmıştım şimdi mesela prosgetan dx vuruluyorum hala hiç hadi diyorum vurda gideyim ayy canım ya kıyamam işte analık böyle bir şey kendini canını umursamıyorsun o iyi olsun yeter ki diye daha bu kadarken..geçer hepsi inşallah su gibikucağına aldığında yüzün aydınlanır geçer gider hepsi

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan @Bayanstress kız sen sanki bundan kullanmıştın nasıl yakıyor mu de hele
Ben menapur kullandım aynı içerik olabilir yakacağını sanmıyorum

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan @Bayanstress kız sen sanki bundan kullanmıştın nasıl yakıyor mu de hele
Ben kullanıyorum havasını alıyorum hiç yanma olmadı çok kolaay

Bekleyin bence de aşırı merak da iyi dğeil ya ne bileyim varsa çıkacak zaten şimdi nötr kalmaya çalışmak en iyisi başka şeylerle meşgul olunca vakit geçiyor sizin ilk deneme mi ?
Ben daha önce 6 ay klomen kullandım sonra aşılama oldum simdide tüp bebek denedik bakalım

Aminnnn canım benim Allahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Gerçekten annelik zor anne olmaya çalışmak çok çok daha zor. Burnu büyüklük olarak algılanmasın ama bizler anne+(pluss) oluyoruz bence Daha varlığı bile olmayan evlatlarımız için verdiğimiz savaş bir adım önde anne yapıyor bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…